• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

A

Adam2402

Guest
Massey Ferguson 385

nd8rxk.png
:)
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Ljudi, potrebna mi je pomoc, malo sam zeznuo stvari, naime, Igram vec duze vreme Forest map, lepa mala mapa, jako zgodna, i tako, igram ja i kada sam lepo napunio silose sa zitaricama, hocu da mal prodam, a neznam gde da natocim, ne pojavljuje mi se nigde da mogu da tocim, a na crevo, ne pise nista... Znaci, meni nista nije jasno, a zao bi me bilo da moram da menjam mapu, a ataman sam se navikao na ovu..

https://www.youtube.com/watch?v=58O45gW5z10&list=UUfAjQhiF8t2-22yMuZdQAfA&hd=1

TO je ta mapa...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Imam pitanje.
Nisam dugo upalio FS pa me zanima
zašto dok malo stisnem prema naprijed traktor jako ubrza
i još se poprilično dugo kreče i papučice od volana ne rade kako bi trebale,
odnosno dok stisnem papučicu ne izbaci iz brzine jel, nego ide dalje, a dok ne stisnem nijednu od cetiri brzine i stisnem papučiu, traktor ide sporo? Možda do novog patcha ili ?
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ja igram dosta, nisam neko vrijeme jer sam se probaval navčiti delati modove, ali ništa od toga jer nigde nemrem najti ozbiljniji tutorijal.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ja igram dosta, nisam neko vrijeme jer sam se probaval navčiti delati modove, ali ništa od toga jer nigde nemrem najti ozbiljniji tutorijal.

Nigdje nećeš pronaći tutorial od početka do kraja.

Crtanje posebno, konvertiranje iz 3D modela u .i3d posebno, a onda uređivanje .i3d-a da radi u igri i ako će se pošten mod napraviti treba puno vremena
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
igra se igra..
al ja nebudem više postavljal slike od svojih (edita) modova jer ih neki kradu i pišu da su njihovi modovi... :icon_hang:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Ma je*eš to,ja oču malu mapu brdski štih...al ne poljske jer mi vec na uši idu van...
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ja isto inače volim brdovite mape, ali večinom poljske, ali su i meni več dosadile pa mi je ova predobra za sad dok ne bude neka bolja.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Imam prijedlog za mod, ako ti se da napraviš rasipač ili u skripte nekog rasipača upišeš da je sijačica, mislim da bi to bil dosta dobar mod.
 

Najnoviji postovi

Na vrh