• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

pajo11

Novi član
Tu od
19 Kol 2011
Poruka
18
Thepiratebay, partis, kickasstorrents su provjerene verzije s engleskim jezikom, a vjerojatno i brže skine.
Neću stavljati direktno linkove jer mislim da nije po pravilima foruma.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
nisam zadovoljan s igrom...texture su katastrofa a ovsj ducan je zivi haos
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Može li mi neko dati product key za fs 2015,skino sam i nemogu instalirat igricu bez njega a nemogu nigdje nač,skino sam sa onoga linka šta je postavljen tu na forumu. Hvala.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
igra se pokreče preko IKONE od CREKA
znači cd key ne treba

evo ima i video samo pratite korake i radi 100% (provjereno ja sam tak inst i meni radi)
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=xFG3GgqDCzw&feature=youtu.be[/YT]
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
igra se pokreče preko IKONE od CREKA
znači cd key ne treba

evo ima i video samo pratite korake i radi 100% (provjereno ja sam tak inst i meni radi)
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=xFG3GgqDCzw&feature=youtu.be[/YT]

Kad napravim sve sa ovog linka i idem upaliti igricu piše mi sljedeče:C:Users/usert/Desktop/3DMGAME-Farming.Simulator.15.v1.1.0.0.Crcked-3DM/Farming Simulator 15/FarmingSimulator2015.exe is not a valid Win3 application

Jel zna neko u čemu bi mogao biti problem?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Skinio sam onu CODEX-ovu verziju, samo kopirao crack i normalno ju pokrečem sa desktopa. Nikakav key niti kakve gluposti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šta bi moglo bit,pokrenem igricu sve se učita i kada trebam stisnut start samo me izbaci i piše
Program GIANTS Engine 6.0.2 prestao radit. 4 igrice sam skinuo sa interneta,doneso sam od prijatelja instaliranu i opet mi neradi.
Dali imam slab kompijuter ili je do igrice?? Grafička je 512mb,procesor 2. jezgreni 3.3 i 6 gigabajta rama? Pomagajte neko.
 

Najnoviji postovi

Na vrh