• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Jel zna neko kak da ispravim sljedeći problem, na mapi Multicarowo5 hrpa za gnoj se nalazi ispod zemlje i nemrem ga tovariti dalje, jel zna neko kak da se to ispravi?
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
ok hvala,jel ima netko dobre volje da bi mi htjeo poslati kopiju cd-a fs 2013,je li 1 gb ram-a bude dosta za igrat
 
Posljednje uređivanje:

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
ljudeki trebal bi mi nekakvi kombajn koji moze kombajnirat suncokret i soju...a da nije onaj zmaj srpski...to je malo premalo za mapu koju trenutno igram...ak ko zna kakvoga nek napise slobodno da ozivi temu malo
 
S

studentvz

Guest
Bok, ako trebate Original FS2013 Titanium Edition (90kn), Euro Truck Simulator 2 (75kn) ili bilo koju drugu igru slobodno mi se javite :)
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
taj titanijum ti je nekaj slično ko i ProFarm za 2011


@studentvz
videl sam na fesju na str key4game
pa me zanima kak se to plača ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh