• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Todor

  • Temu pokrenuo farmer todor
  • Datum prvog posta
F

farmer todor

Guest
Pozz svima zovem se Todor dolazim iz sela Djurdjevo kod novog sada republika Srbija imam 28god sa ocem se bavim poljoprivredom na nekih 40hektara kao i sa proizvodnjom mleka trenutno na muži imam 30 krava plus nekih 35komada teladi junica bikova od mehanizacije imam 4 traktora i to imt 539,imt542,imt567 i od prošle godine foton europard904 od priključaka imam setvospremač imt 2,9m tanjiraču vučenu v 2,6m berač zmaj 222 kombajn zmaj 142 kao i presu poljostroj kosačicu sip 165 sa gnječilicom balerinu potinger razbacivač otkosa deutz fahr tu su i 4 prikolice plus prikolica za stajnjak uostalom sve to ima dokumentovano na videu http://www.youtube.com/watch?v=xhs0ITlCauka da umalo da zaboravim dolazim sa komšijskog foruma na kojem sam i moderator pa se nadam dobrom druženju sa vama
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pozdrav Todore,dobro došao na ovaj forum ,dobro predstavljanje a po viđenom snimku i kod vas nastalo puko preživljavanje,nadam se da se budeš snašao sa našom dobrom i opičenom ekipom:partyman::partyman:
 
F

farmer todor

Guest
Ajkula ko nam vodi državu još smo i živi ostali a za ekipu se ne sekiram nisam ni ja spašen pogotovo na poljoinfo forumu ako si čuo za njega gde sam bio banovan ko zna koliko puta jer tamo moderatori leče komplekse na članovima tako da opušteno samo
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
pozdrav kolega.samo se drži i reci ono što misliš a baniranje nema veze...:supz:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobro došao!
Svaka čast Todore,rijetki su poput vas!
 
Na vrh