• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

farmervg

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prijatelju sve ti najjjjjjjjjjjj želim,za tvoj rođendan,neka ti se barem pola želja ispuni i tako do 100-te a onda čemo vidjeti kako dalje,pozzzzdravvvvvvvvvvv:icon_pidu::icon_pidu:,samo jedna za veselu ekipu koja danas bude kod tebe garant:icon_pidu::icon_pidu:,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=CGXd2HC-QD8[/YT],:icon_kidra::icon_kidra:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
EEEEEEE bio si ti meni sumnjiv jutros na kavi :(giggle): što nereče da ti je ročkas mazno bi ja medicu makar mi se žurilo :icon_pidu:

:icon_pidu:SRETAN TI ROĐENDAN PRIJATELJU :icon_pidu:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Velika hvala svima na čestitkama
Gec sutra te čeka ona tvoja medica koju nisi popil danas
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Frende sretan rođendan zivio 105 i jos 5 puno zdravlja srece i sve kaj si pozelis:icon_pidu::icon_pidu:
 
G

GROF

Guest
Re: farmervg!, sretan TI rodjendan!

Dragi prijatelju farmervg@!, sretan TI tvoj rodjendan, živi i uživaj u najboljim godinama života svog!, :icon_pidu:

Vjeruj, jedva čekamo SVI da se najdemo, podružimo, počastimo, ...

L.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo - družimo se ...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Re: farmervg!, sretan TI rodjendan!

Zahvaljujem dobri ljudi na čestitkama ....
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo da znaš da ču se sam pozvat na rakiju,kad nečeš ti zvat...:icon_lol::icon_lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
A,,,morat ču ovu zimu,,navratit...:(wait):
hhehehhee da nepiješ sam...:(happy):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Prvu popijem sam a drugu več pijem sa rakiom tak da više nisam sam:icon_lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Moram da napišem koju rečenicu jer srce bi mi puklo kad vidim šta se ovdje dešava,pa dal je to zdrav razum ili nešta drugo pa pobogu dragi moji moderatori pa šta radite od ovog foruma znam da nije uvjek sve bajno da ima gluposti i kojekakvih ispada ali sad kad sam se logiral pa pogledal šta se dešava to nije normalno pa jel svrha svega toga da se družimo ili da jedan drugog napikavamo kak se ko kome zamjeri dajte ljucki riješite stvari nije bitno baniranje jedni če otići drugi če doći ali bitna je ljuckost i poštovanje prema svima pa nisam vidil da je neko napravil takvu glupost da se banira totalno ili griješim u čemu je problem svega toga svi koji rade i griješe nije tu kraj svijeta
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
@farmervg, ajde molim te počni stavljat točke na kraj rečenica jer je teško čitati kad ovako pišeš. :(y):

Zašto misliš da moderatori nešto loše rade, od kud ta ideja?
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
zaja ja kad sam u pismenom deliriju onda nestavljam ni toćku ni zarez jer samo pišem nadam se da to budeš razumil šta se tu može.

Zašto mislim zato jer po forumu dugo već vlada pojedina glupost gdje se pišu kojekakve gluposti koje nemaju veze sa stvarnosti a kamo li sa poljoprivredom ili slićno.
To ste prešućivali i dozvoljavali da se šara i piše o svemu i svaćemu pa zašto ste zabranili odgovaranje na osobnoj temi pa kak da ja tebe pitam zaja kak si zašarafil taj šaraf da otvorim svoju temu gdje ti to nebuš vidil ili da te nazovem i pitam pa u tim temama su se najviše dobivale pojedine informacije o nećemu šta pojedini ljudi ili smisle ili su negdje vidjeli i napravili da dugo ne cendram buš shvatil.
Ako ste se uhvatili čistke na forumu uredu samo poćistite nepotrebne teme i kojekakve gluposti od kojih te zaboli glava dok tražiš nešta pametno...
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
A gledaj, ja te uvjeravam da nema nikakvih čistki i da nitko nikog ne izbacuje niti je bilo kome cil nekog izbaciti. Jednostavno pokušavamo napraviti nešto dobro za forum, a to ponekad nailazi na otpor..i to je normalno dok ne pređe granice normalne komunikacije.
Nitko nije izbačen, ne pretjeruj. :)

U vezi pisanja, daj napravi nekaj, stavljaj barem točke, molim te jer teško je ovako pratit tekst.
 

Najnoviji postovi

Na vrh