• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FarmShow 2015

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Je, vide se.

Nego, kaj niste mogli najti neku ljepšu pozadinu, a ne te žapce?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Dao bi IMT-a za cigana?

Ja svog Ursusa ne bi dao da mi dođe JD u dvorište. Makar ostao na pola dvorišta, ne bi išao iz njega.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
bio ja u nedljelju zelena majca i piše worken farmer styl,vidim se u pred kraj drugog videa u pozadini
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Evo jedan video za zakašnjenjem.... :icon_e_biggrin:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=6WuIoBWBSYc[/YT]
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
I jel bio tko ove godine?

Ja sam stigao samo danas nabrzaka skočiti malo pogledati.

Osobno, ništa za vidit' osim onoga što nikad neću imat hahaha Izlažu samo neke mrcine i nove tehnologije koje mogu kupiti samo kombinati, a za prosječnog seljaka do 50ha zemlje, slabo šta za vidjeti osim, eto, traktora nekih, al' opet nijedan nije ispod 50k€ osim, onih kosilica i pizd*rija i ispod 100ks.

Dosta sličan asortiman kao i prošle godine, osim što mi se čini da je ove godine više izlagača bilo.

Vaši dojmovi?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Bio sam ja opet ove godine, od svega toga najviše mi se dopadaju hostese :(blush)::p:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Mene je promašilo... Mislio sam ići, ali došao sa mora u nedjelju poslijepodne..
 

Najnoviji postovi

Na vrh