• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FarmTrac 675 DT

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Naime, gledao sam ovaj traktor na sajmu sad i baš mi se svidio.
Bio je s prednjim utovarivačem za 38.000€

Slika2639.jpg


Slika2640.jpg


Slika2641.jpg


Slika2633.jpg


Slika2634.jpg


Slika2635.jpg


Slika2636.jpg


Slika2637.jpg


Slika2638.jpg


Traktor mi se baš svidio i mislim da je skupa s prednjim utovarivačem najjeftniji u tom rangu.
Ima kompresor i klimu, obadvije poteznice, 2 para hidro-izvoda, uglavnom, sve ono osnovno što treba ima na sebi.:(nod):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Na oko ne izgleda loše, sad kakve je kvalitete, taj traktor sam vidio samo kako stoji na sajmu, nisam ga imao prilike vidjeti kako radi, koliko je to KS?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
75 ks, original engleski Perkins motor. Ima ZF getribu i BOSCH hidrauliku, te Carraro prednji most.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
a mislim da i nije baš jeftin, koliko ovaj utovarivač može koštati cca 6000 eura?? tu je negdje kao i ostali u tome rangu!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Računaj si za utovarivač s korpama dođe oko 10.000€ s PDV-om
Pa ti onda sve bude jasnije.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
E nisam mislio baš da je toliko skup, ako je tako onda je jedan od jeftinijih, sad je samo pitanje kako je to sve odrađeno na traktoru, bilo bi najbolje da neki vlasnik podjeli mišljenje iz prve ruke, sve ono ljepo zvuči što si napisao o njemu...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Moglo ih se kipiti kod nas prije 10 godina, bil oje tad zastupništvo u HR, a od tada do ove godine nije ih bilo u HR.
Znam za svega 2-3 komada tu u okolici 3 županije da ih ima i to modele FarmTrac 80 4WD

Mislim da su sad ovi modeli novi na našem tržištu i da takvih još nema kod nas kupljen ni jedan.
Zato od prijašnjih iskustava ništa, treba uzeti, probati pa vidjeti :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Po ovome kako čujem zvuk motora traktor dobro radi, u kabini nije baš bučan, za te novce kabina dobra! Utezi na zadnjim točkovima veliki + ima još par videa gdje radi s prednjim utovarivačem i mislim da traktor može poslužiti jako dobro kao glavni traktor na gospodarstvu, naravno primjereno njemu ne nekome velikome! Sad je samo pitanje kvaliteta obrade toga svega, neki vlasnik da je, ipak ti novci nisu mali da se samo tako kupi! Al mislim da je i Sonalika tu u tome rangu što se tiče cijene i ovaj me dosta posjeća na Sonaliku!
I ja mislim da sam prije 3-4 godine vidio ih na sajmu u Gudovcu, tad sam bio posljednji puta!
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fTnH16epv8k[/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mislim da se Sonalika ipak nemože mjeriti s njime.
Farmtrac je daleko kvlitetniji od nje.
Potpuno drugačije i bolje je osmišljen ovaj traktor.

Gledao sam i Sonaliku prije par godina, baš model DI 75, ali ovo je potpuno nešto drugačije.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Ma mislio sam ovako vizualno da liči..Nisam nikada išao dublje da bi gledao traktor jer me nije zanimao..:)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako čemo vizualno, evo da ja napišem nešto.
Gledajuč sad malo po sajmu Farmtrac, Armatrac, Ursus i Zetor Major u nekim detaljima gotovo pa isti traktori, recimo izgled blatobrana, odpozadi gotovo sličan na svim navedenima, izgled kabine i unutrašnjost kabine, gotovo sve ne isti kalup.
Tak da eto, to bi po meni bila ta jedna klasa tih sličnih traktora, razlika samo u nijansama.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Ma sve to pomalo izgleda isto, ne zna se više šta bi izmislili, al ove sve što si naveo kao jednu klasu, to i je tako, a koliko mi se i čini svi su si tu nekako sa cijenom, meni osobno od svih vizualno je Armatrac najljepši, a tu bi Zetor trebao biti ''najbolji'' ipak je kad ljudi čuju Farmatrac pitaju se šta je to, a kad čuju Zetor, e to je stroj, no ne zaostaje Farmatrac za Zetorom, mislim da je čak i bolji od Majora...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
jako sam skeptičan prema svim tim "ne markiranim" traktorima koji se pojavljuju u zadnje vrijeme!
sve to trpam u isti koš : Europard, Eurowolf, Sonalika, Farmtrac i ostala ekipa!
I uopće se ne zamaram njima!
Možda je i koji od njih dobro projektiran, dobro osmišljen ali kvaliteta materijala ne vjerujem da je na razini onog kaj bi trebala biti!

Tak da definitivno da biram, nebi gledal uopće te traktorčiće već bi kupil provjerni polovni stroj i za manje pare!
Iako polovno nosi svoj rizik, igral bi bolje na polovno nego na ovo "novo"

eto, moje mišljenje :)

i da, šteta da mu ovaj na videu nije zagrabil puno korpu zemlje i nabacil 4. brazdu pa da se pokaže kak je jak!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
jako sam skeptičan prema svim tim "ne markiranim" traktorima koji se pojavljuju u zadnje vrijeme!
sve to trpam u isti koš : Europard, Eurowolf, Sonalika, Farmtrac i ostala ekipa!
I uopće se ne zamaram njima!
Možda je i koji od njih dobro projektiran, dobro osmišljen ali kvaliteta materijala ne vjerujem da je na razini onog kaj bi trebala biti!

Tak da definitivno da biram, nebi gledal uopće te traktorčiće već bi kupil provjerni polovni stroj i za manje pare!
Iako polovno nosi svoj rizik, igral bi bolje na polovno nego na ovo "novo"

eto, moje mišljenje :)

i da, šteta da mu ovaj na videu nije zagrabil puno korpu zemlje i nabacil 4. brazdu pa da se pokaže kak je jak!

Ja se potpuno slažem. Jer treba uzimati ono što je provjereno i što nosi neku kvalitetu i što kažeš bolje uzeti neki polovan ali poznatiji traktor koji znaš da nosi neku kvalitetu.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Ime može značiti nešto, a ne mora, ima primjera baš gdje su ti novi poznati traktori zakazali, tako da tko garantira ako kupim marku neku da će on biti dobar?? Ja osobno polovan traktor ne kupujem, jedino da vlasnika znam, ovako nula bodova..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Računaj si za utovarivač s korpama dođe oko 10.000€ s PDV-om
Pa ti onda sve bude jasnije.

hm,bas sam naletio na njuskalu akcija utovarivač trac lift za traktore do 80ks,sa dosta dodatne opreme,40 000kn. to je malo bolja firma,ovaj na farmtracu je izgleda neki no name,ili tvornicki,i sigurno kosta oko 4000e max. znaci da samo traktor vrijedi ok 34 000e,kaj je jako puno za jedan traktor koji se nije dokazao. ne velim da je los,samo mu je cijena paprena.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj utovarivač na farmtrac-u je TUR 4 definitivno, samo je tvornički montiran na traktor pa nema te svoje oznake gore.
A koliko košta, pojma nemam, ja sam lupil tu cjenu, jer su se tak kretali s jojstickom, i ostalim kerefakama 60-70.000 kn.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ljudi sve manje budu kupovali imena ,nego ono za što ima love i dijelova,ovaj Farmtrack je u rangu nekoliko sličnih kad ih povezuje isti motor,getriba,samo neke razlike u hidraulici,ovo sa Sonalikom ima veze samo preko Cararo prednje vuče koju koriste i neke navikane i manje znane marke
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Ime može značiti nešto, a ne mora, ima primjera baš gdje su ti novi poznati traktori zakazali, tako da tko garantira ako kupim marku neku da će on biti dobar?? Ja osobno polovan traktor ne kupujem, jedino da vlasnika znam, ovako nula bodova..


DEFINITIVNO, ima i "marki" koje su zakazale!

ali opet bi prije uzel polovnog STEYRA nego novog YTO-a, ili polovnog Same-a nego novu Sonaliku...
a za iste pare na kraju cjele priče!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da imam tih 38.000€ nebi nikad kupoval takav traktor.
Recimo za te novce zemem dva polovna IMT-a 577 DV, novije i najnovije limarije, na jedan roknem utovarivač, a na drugi PH i siguran sam da takva dva pojednu tog Farmtrack-a, a meni ostane 10.000€ u đepu :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh