• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Feferoni

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Kad saznas javi. Budem i ja uzeo sjemena.

Ja sam ove godine sijao neke kao ljute,al od njih 30ak biljaka 10ak ih je bilo toliko blagih da sam ih jeo same.
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
važi, tko prvi sazna neka javi
što se tiče otkupne cijene, mislim da eurovoće plaća 4,20
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Imam pitanje.
Dali to eurovoce uzima za kooperaciju samo one koja imaju velike povrsine ili mogu i neki manji im se javit?
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
Imam pitanje.
Dali to eurovoce uzima za kooperaciju samo one koja imaju velike povrsine ili mogu i neki manji im se javit?
neznam šta misliš pod ovime "velike" površine"? možeš i 1 ar ak ti se isplati :weedman:
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
Dal ce neko sadit feferone? Ja lutam sjemenarnama al nigdje da nađem sjeme. Jedino sam našao u Srbiji na Novosadskom institutu.
Zna li netko dali ima u Brazdi iz Virovitice?
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Dal ce neko sadit feferone? Ja lutam sjemenarnama al nigdje da nađem sjeme. Jedino sam našao u Srbiji na Novosadskom institutu.
Zna li netko dali ima u Brazdi iz Virovitice?

E, pa neću valjda ja zvati u brazdu pa da pitam :)
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Da li ima koji proizvođač koji je sadio ljute feferone?Vidim da nema te teme!Zanima me tehnologija i sva problematika u toj proizvodnji
 
Na vrh