• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem felge lada niva

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Prodajem dvije felge od lade nive. Jedna je bez gume ali je zato lijepo očišćena i pofarbana, druga nije ali ima zato gore originalnu rusku gumu (dosta potrošenu, ali za neku prikolicu bi možda bila) tak da računam da su obje felge iste vrijednosti.:)
Tak oko 250 kn, može obje za 400!

felge.jpg


felge1.jpg


felge2.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Jel bi se te felge dale izbalansirati?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Misliš utege :scratch Ajd dobro, nema veze.
Bum ti probal mušteriju poiskati za obje
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Misliš utege :scratch Ajd dobro, nema veze.
Bum ti probal mušteriju poiskati za obje

Muhanicar , Znas da mi se svakog dana sve vise svidja tvoj profinjeni smisao za zajebanciju , samo tako uljepsaj nam malo ove tmurne dane krize !
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Misliš utege :scratch Ajd dobro, nema veze.
Bum ti probal mušteriju poiskati za obje

Ok fala! Je,je mislim na utege koji su od olova pa zato velim plombe (Plumbum Pb- olovo) vidi se na slici, gde je ova felga s gumom jedan veliki uteg.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
felga s gumom je prodana. Javite se za ovu crnu... već sam joj digel cijenu na 300kn zato požurite :)
 
Na vrh