• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

fendt utovarivač

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Ja imam kolegu ima fendta 80ks sa prednjom vucom i njemu dize zadnji kraj kad trpa rolo bale ili palete....tak da mi je to malo cudno..:? :? :? :?
 
D

dgeceg

Guest
stvarno neznam, ali meni ne, a zavisi kolko su njegove bale sjenaže bile teške, moje su bile oko 600 kg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
koji je to vijak tu ? koji je M ? i ako mozes slikati malo detaljnije ?
 
D

dgeceg

Guest
a da bala ima i 900 kg, ne bi ga dizala, jer uvijek kada radimo sa sjenažom zakopčimo iza vilice na hidrauliku i stavimo balu i radiš bez problema
 
D

dgeceg

Guest
Zlatko123 kaže:
A tako da ....ali ja sam mislio bez protuutega.....
kad je bez protuutega, onda zna na nekim jarcima samo vrti, kad su kotači skoro u zraku
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
A jbg desio se zajeb.....sry puknuti...a tak sa i mislio ja reko da te bez protuutega nista ne dize pa reko to mi malo cudno....
 
F

ferhat

Guest
dgeceg kaže:
evo ovako, na fendtu na nosaču utovarivača puknuo mi je unutra u motoru navoj i sad se šaraf vrti na prazno i nemogu stegnuti,a to mi je važno jer kad bilo kaj radimo s utovarivačem počne ići u jednu stranu, kak bi se to moglo složiti, evo slike(šaraf ide tu gdje je strelica)
hf
 

Najnoviji postovi

Na vrh