• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fiat 666

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
ima ga moj stric traktor je odlican on ga ima vec 6-7 godina i jos nije imao problema s njim, a djelova ima samo neznam kak se krece cijena
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
to bi trebal biti sličan motor ko na mojem 65-66,ukratko traktor je jednostavnost i funkcionalnost,još ak ima revers ko moj,jedino nemoj očekivat da ti pe više od 35,a za dijelove osim filtera neznam a njih imaš na svakom "kiosku",filter goriva 25 kuna,motora 58kn,hidraulike 78kn
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
dijelovi se mogu naci, nisu ni skupi! taj izgleda dosta dobro! ja imam 70-66, i jednom sam negdje vidio takvog,666, pa sam upoređivao,al nisam vidio bitnije razlike,osim sto je imao hidraulične kočnice, a moj nema! to je dosta izdržljiv traktor, okretan i pogodan za radit! jedino sto je moj jako spor po cesti, 30 pod punim gasom,al ko vozi pod punim gasom
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
jednostavno dobar traktor.
U oglasu piše da ima 8000 sati, vjerovatno ima i više (barem 11000 rh) ali ako je koliko toliko u dobrom stanju jednostavno ne možeš pogriješiti. Samo za primjer ,potrošni materijal i dosta dijelova nisu ništa skuplji nego za zetora , a traktor je puno bolji od zetora.
 

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
to bi trebal biti sličan motor ko na mojem 65-66,ukratko traktor je jednostavnost i funkcionalnost,još ak ima revers ko moj,jedino nemoj očekivat da ti pe više od 35,a za dijelove osim filtera neznam a njih imaš na svakom "kiosku",filter goriva 25 kuna,motora 58kn,hidraulike 78kn

zadovoljan sa 65-66? ja ga isto imam.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
zadovoljan sa 65-66? ja ga isto imam.

znam da nisi pito mene, al da i ja kažem! ja imam 70-66, a to je isto! nisam bas s njim zadovoljan. slab jako traktor (pritom nemislim na ks). kardan od prednje vuce jako je tanak, pucao je, i motao se, prednji trap mu je jako slab, preslab za utovarivac, a druga stvar je da taj traktor nikako nije za prednji utovarivac; smetaju kojekakvi lajtunzi, auspuh, i sad kad je to sve nekako rijeseno, kad je utovarivac vec gore, nemore se promijenit ni jedan filter
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaki traktor,,,ima svoje,tako i ovaj...na neke nije uopče dopuštena ugradnja prednjeg utovarivača,,,,jer nije nikad ni bio tvornički spremljen...
A druga strana priče,,je šta ljudi,,bi istovarivali,,,i nosili prednjim utovarivačima sve,,,pa maltene i paltete od 1000kg,,skidali,,,,,,oče da ali do kad....
a ako je predviđen,,i ako traktor,ima predviđeno,,i riješeno za utovarivače,,,onda je več,,,i neke stzvari kod same ugradnje riješene,,,,,da se more doč do svih dijelova,,,i da se more,,servis obavit,,,donekle pristupačno,,,,,,,,,ali kad ga skineš,,moreš sve radit...
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
a da, ono, inace mi se svidjaju fiati, al me malo ovaj razocarao. a ovaj ima kao mjesto za utovarivac, al kazem, sve zivo smeta. i prednji kotaci su mu visoki a uski, a to je kontra od onog sto treba za utovarivac,!........
i jos najgore, ni na jednom nemres pogodit radne sate kad kupujes.
bokte moj ima prek 20 tisuca, i jos ide
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod mene utovarivač,,,,,,,,,za njega,,cijela postava,,,,,,,gume veče,,i opet ne lovi,,,,ali kažem ovo je njegov utovarivač,,,,,,,odnosno,,,nosač,koji je rađen za svaki traktor,,posebno,,,,,,a utovarivač,,ko takav je univerzalni,,barem tako je u večini slučajeva.....

A pitanje za šta je naručen traktor,prije,pošto ima uske i visoke gume..,i koliko sati ima nemoreš pogodit ni da očeš.....po nekim stvarima možda približno,,,,,,,,ali opet i kako je održavan,,,,,,,ja sam ima prilike gledat traktore s manje sati,,,,,a ubijeni ko da imaju preko 20000,,,a neki,,,su sa satima velikim bili u top stanju...

Ništa mijenjaj s nekim ki ima večega.......:mrgreen::mrgreen:

Dali je na tvojem utovarivač s koljevkom baš za njega,,ili od drugog modela..:scratch:scratch
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Ništa mijenjaj s nekim ki ima večega.......:mrgreen::mrgreen:

bas je to u igri ovih dana ! ja bi ali se stari nesto necka posto smo imali puno problema s ovim, pa da se prica ne ponovi


Dali je na tvojem utovarivač s koljevkom baš za njega,,ili od drugog modela..:scratch:scratch[/QUOTE]

od fiata 70-90 je na mom 70-66
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Vijerovatno,,,,zato i je malo problema,,oko svega,,,da sve smeta......govorim iz iskustva di je na jednom isto namontiran,,,utovarivač,,,koji nije bio za njega,,,,,,,,,,,pa je bilo problema sa svimne,,,a popgotovo,,,smeta za sve..kad se nešto mora delat..
 

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
znam da nisi pito mene, al da i ja kažem! ja imam 70-66, a to je isto! nisam bas s njim zadovoljan. slab jako traktor (pritom nemislim na ks). kardan od prednje vuce jako je tanak, pucao je, i motao se, prednji trap mu je jako slab, preslab za utovarivac, a druga stvar je da taj traktor nikako nije za prednji utovarivac; smetaju kojekakvi lajtunzi, auspuh, i sad kad je to sve nekako rijeseno, kad je utovarivac vec gore, nemore se promijenit ni jedan filter

prvotno je bila ideja da uzmemo sa prednjim kardanom i hidraulikom zbog malčera, al se odustalo od toga.utovarivač nemamo i nemamo planove nabaviti.znači bez ičega naprijed, mi smo jako zadovoljni samim traktorom.
 
Na vrh