• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fiat Štore 402 radionički priručnik???

Bracek

Novi član
Tu od
23 Sij 2014
Poruka
8
Pozdrav...
Nedavno sam kupio Štorca kojem je motor rastavljen u zadnji šaraf
pa sam odlucio to sam sastavit....uz njega dobio hrpu novih dijelova
jer je covjek odustao od slaganja....Pitanje glasi ima li itko radionički prirucnik ili
uputstvo za popravku jer cu ga bez toga teško složit pošto je komplet motor u
nekoliko kutija.... unaprijed hvala
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,626
Nebu ti nikakva knjiga pomogla, bez iskusnog majstora.
Online katalog pogledaj OVDJE.
Radionički priručnik...nisam videl da ga itko ima. Možda netko ima za Universala (motor je isti, pa bi moglo pomoći).

Koliko si dal za cijeli "kit"?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Netreba ti priručnik, ako je to moj balavec uz moju kontrolu mogel sastaviti sa 10 let onda bu i tebi uz moju pomoč to pošlo za rukom.
Evo jedna sličica mada imam za cjeli video uradak toga sastavljanja.

Ako gde zapneš pitaj i ako imaš imalo smisla sastavili bumo mi njega onlajn.

 

scorpio1982hr

Novi član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
1
pozdrav!
Ako je ikako moguće ja bih htio vidjeti taj video uradak, mene isto jako zanima!
hvala unaprijed, bok
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Naravno da je moguče, ali balonja ima neke interese več sad u životu, nije bedaček ko ja pa da svoje sposobnosti besplatno prezentira.
Treba nekaj uplatiti da bi gledali :(happy)::(happy):

 

Najnoviji postovi

Na vrh