• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fićo

  • Temu pokrenuo fićo
  • Datum prvog posta
F

fićo

Guest
Da se predstavim!

Zovem se Damir imam 35g.i živim u Garešnici, bavim se poljoprivredom tj. pomažem tati na nekih 70 hektara zemlje. Sadim kokuruz, soja, pšenica, krumpir koja je glavna koltura. Isto tako imam dosta strojeva tri Fenda, MTZ, John Deere, Fhar, kombajn za krumpir, sadilice za sve kulture, frezu za krumpir 4 reda itd.
Isto moja glavna djelatnost je mehanika, imam svoju radionu gdje se bavim servisom traktora i auta. Imam dugogodišnje iskustvo u strojnoj obradi motora 11g.rad isto tako imam uređaj za dijagnostiku traktora (svi modeli koji imaju ECU tj. svi noviji traktori), kombajna i auta.
Nemoj svatit ovo kao reklamu!
Nudim savijete i pomoć jer sezona kvarova je krenula, znam iz iskustva nekada od 5 traktora ostaneš na 2.
Znaći koga zanimaju reparature motora i dijagnostika i elektronika na trektorima neka pita!
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
lijepo, lijpeo...:):)

Dobrodošao na forum!!:partyman::partyman::rolfer::D
metni koje slikice strojeva...
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dobro dosal kao clan foruma ,a bas da si dobrodosal kao majstor i nisi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dobrodošao
29qazo8.gif
, da te pitam usput -oš mi biti kum?
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Pozdrav majstore, naše gore list, dobrodošao od savjeta više glava ne boli....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
o čemu se ovdje radi, ako se ne izjasniš molim malo spusti strasti i tezije...!!
zbalija mošt je već jak, a?
Agroplus je htio reći da je dobro imati doktora u kući ali je svakako bolje ako ne trebaš njegove usluge .
 

Najnoviji postovi

Na vrh