• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

filipkc

  • Temu pokrenuo filipkc
  • Datum prvog posta
B

BAGERISTA

Guest
a ne čeka ona radilicu,s nje je uzeta radilica jer imam cilindar od umo6 gore pa sam stavio gore i mašina ludi s umo6 cilindrom a opet aprilija bude drugačije pofarbana dok sam lakiral onda mi je mačak dugodlaki se šetal pored toga i dlake su mu ostale pa sad sve ispočetka šmirglat iti i opet dupli posel radit

Nači boja s efektom dlake..............:rolfer::rolfer::lol:
A niš,ruke ne muke i opet peri po plastikama.:mad:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
je da sve ispočetka
al sad nebum doma farbal i lakiral nek bum odnesel nek to polakiraju u komori jer ovde mi se znalo vidjeti kak smeće nekakvo na boji
bum pripremil sve i nek mi oni to polakiraju
l_20337695.7713.jpg

inače treba ovak zgledati
tak je zgledala u orginal stanju
 
Posljednje uređivanje:

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
evo kaj sam dobil za slaganje kompletno farbanje ide i povariti gdje je spucano a toga ima jako puno onda korpa napred bi isponova mogao napraviti al nemam dosta matrijala nažalost pa budem nekaj skemijal
sam0589b.jpg

sam0590.jpg
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,566
sretan rođendan ti.......................
n1vsyq.gif
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Sve najbolje mladiću...
živ bio...:supz:
pozzz joe!:mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., ej mladi mladiću!!!, SRETAN ti RODJENDAN!!! ...

., živi i uživaj u svojim mladimmm godinaaa!, budi dobar, uči školu., znam DA nevoliš., a ki voli?., rekal je moj stari živalj Like - Jezeran!, sa ikakovom školicom uvik se lakše živilo!., tako je i dan danas., nemoj curam prašćat, ..., Bog! .-
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
evo praznil sam kuruzu z zmajevke u silos danas :D
evo par sliki
ovo je bilo prije nek sam ga počistil :rolleyess:
slika0092z.jpg

evo jedna z prikolice
slika0093k.jpg

tehnostrojka čeka isto istovar
slika0094.jpg

evo tak sam cev del jer nisam mogel ju dići gore,jedan čovek nemre to dići a bratića nije bilo kaj bi mi pomogel :madmana:
slika0095e.jpg

ali zmajevka je danas rešena a tehnostrojku bum sutra valjda rešil,vlaga kuruze dok je bila skombanjirana je bila 18%,nakombanjiral sam 16 tona iz 3,5 jutra,dobra je bila al na nekim mjestima je niti nema :shock:
al još imam za skombanjirati oko 6 jutra malo više
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pridružujem se čestitki,sve najjjjjjjjjjjjjjjjjjj i samo hapyyyyyyyyy,:drinkers::drinkers::partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh