• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Flexibilno crijevo kupujem

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
ovakvo zadnje, pvc, imam ja na usisima od pumpi za vodu, dakle netko tko prodaje hondine pumpe usis 70 ima garant i tog crijeva...;)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ovakvo zadnje, pvc, imam ja na usisima od pumpi za vodu, dakle netko tko prodaje hondine pumpe usis 70 ima garant i tog crijeva...;)

znam ali toga ovdje nema.jel ima trgovina u ZG da ima to?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Kaj da zovem ja ili buš ti?

ovi su van zagreba,a imam dostavu samo iz zagreba ili bliže okolice za bihać.busom.tako da neznam jesu ovi u blizini zg,a neznam i imaju li to crijevo
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
joj joj , opet ti i opet ja :roll:

Ako te dobro razumijem treba ti ono armirano crijevo koje kroz sebe ima željeznu žicu kao oprugu , jel ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Malo su van, to je istina ali ti zovi pa pitaj.
Dostavu do ZG-a bum ja organiziral, ionak neko mora skočiti po one dvije plečke ;)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
joj joj , opet ti i opet ja :roll:

Ako te dobro razumijem treba ti ono armirano crijevo koje kroz sebe ima željeznu žicu kao oprugu , jel ?

yes vala baš to

evo ga nema veze koja boja

 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Ima kod mene nedaleko , e sada , karakteristike nebih znao ali znam da ima od 70mm :weedman:
Tebi vjerovatno treba neko za toplije uslove korištenja pošto pretpostavljam da je za vebasto
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ima kod mene nedaleko , e sada , karakteristike nebih znao ali znam da ima od 70mm :weedman:
Tebi vjerovatno treba neko za toplije uslove korištenja pošto pretpostavljam da je za vebasto

može ta crijeva piče do 85 stepeni.a vebasto daje max 40. e sad si sebi našo belaja,to mi treba ko za lijeka.požuri da tebi šaljem tu plećku.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
a kaj ti nebi za vebasto bila bolja ona aluminijska gibljiva kakva se za nape koriste?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Ode moje plečka uljevo :madmana::madmana:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
a kaj ti nebi za vebasto bila bolja ona aluminijska gibljiva kakva se za nape koriste?

nemože,preosjetljiva su a kod nas toga nema u tom promjeru

Ode moje plečka uljevo :madmana::madmana:

nebrini,lovim svaki vikend,vala naće se i za tebe nešto.

A koliko ti je to hitno ?

znaš da meni treba odmah čim pitam za to.:weedman: je je hitno mi je,smrzoh se u pincu kad idem u lov
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Pa računajući ovaj smak svijeta neznam dali sutra stignem to da ti odradim a da nas ne uhvati vikend
Ajde zvaću te sutra telefonom ako šta uradim , neznam samo kako bi ga spakovao da ga pošaljem poštom jer ima da padnu u nesvijest kada vide crijevo :blackeye
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Pa računajući ovaj smak svijeta neznam dali sutra stignem to da ti odradim a da nas ne uhvati vikend
Ajde zvaću te sutra telefonom ako šta uradim , neznam samo kako bi ga spakovao da ga pošaljem poštom jer ima da padnu u nesvijest kada vide crijevo :blackeye

he he,nek rade oni za svoje pare,a do 30 kg ide sve poštom hi hi,a ja ću smak svijeta pomjeriti dok nestigne crijevo :weedman:

2 metra mi trebaju.unutrašnji i 70 mm može i do 75
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Ode moje plečka uljevo :madmana::madmana:

Ode :finga:

photo0008v.jpg


Ali pošto si dobar čo'jek dobiješ 10%:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh