• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Flotator za mošt

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Obzirom da se cijene uređaja kreću od oko 4000€ pa na dalje, dali je ko to pravio kod kuće. Po slikama na netu ne vidi se da je to komplicirano.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Nitko nezna?, onda ko ga ima može napisati detaljno kako je napravljen...:icon_eyes:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
meni to izgleda prekomplicirano za kućnu izradu, a i preskupo za hoby proizvodnju...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
pa kad se malo skubiciram bi se to moglo i složit relativno jeftino. Neka jača pumpa od hidrofora, ventil za doziranje dušika.

Gledao sam to uživo, ima mi kolega taj sistem, al bil sam* previše potkovan da bi to malo bolje analiziral dok se to odrađivalo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh