• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

foler - grad i selo paralelno? vidjet cemo

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
pozz
radim u gradu (zgb) i zelim kupiti neku zemlju i gore nesto posaditi/napraviti/pripremiti za buduce generacije i kao dodatni izvor prihoda...sadio bih neko bobicasto voce na jednom djelu a na drugome za dugorocnu opciju mozda neko drvo kao paulownia elongata ili bi napravio mali raj za sebe s nekim jezercem. volim raditi i uvijek sam zelio kucu a ne stan i grad. sav novac sam do sada raspizdio i mislim da je doslo vrijeme da probam nesto i stvoriti da imam djeci jednog dana nesto i ostaviti. kako ce se stvari razvijati vidjet cemo. ne znam kako cu rijesiti distancu do parcele jer zelim bar 10Ha a to jeftino nema u blizini zgb-a. al kada imam zemlju znat cu vise. eto, to su neki planovi za 2015 pa nadalje...

forumi su sjajno mjesto za potraziti pomoc ili dati savjet pa se nadam da cu i ovdje doci do super informacija a i s vremenom podijeliti pokoji savjet ili iskustvo kao sto sam radio u svijetu automobila.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao foler.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh