• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Folija za pakiranje

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Zanima me dali netko zna dali postoji i gdje ima za nabaviti ako postoji, mjehurasta folija, ali da je tipa prazna, ti iz role odmjeriš, odsiječeš, i kompresorom napumpaš sam do željene čvrstoće.

Pari mi se da sam to negdje vidio na netu, ali više ni sam nisam siguran, jer kako kaže onaj jedan Crnogorac, "Od kad sam sam sebe uhvatio da lažem, ja više ne vjerujem nikome"

Ima ovako u roli već nadrukana, ali to mi je nekako bedasto uzeti veću količinu jer su te role ogromne.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
..sad sam se sjetil ekipe iz slavonije koja je to zvala puckavac.

Hm..ne znam mi smo kupovali napumpanu..

Tu se otvara pitanje zavarivanja krajeva..ventil itd ..
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma vidio sam negdje na TikToku kineze, ima na svakih 50cm kao onaj spacebag ili one vrećice iz DMa kao plastični dio s folijom i prođeš sa tom štipaljkom i to drži, s druge strane kao oni brojevi baloni, turiš tanki nastavak za kompresor, drukneš i stisneš da se ta folija zalijepi.

Al' mislim da je to samo za Kineze.

Budem kupio gotovu rolu i to je to... Ovo ako nađem, nađem, ako ne, ne
 
Na vrh