• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ford 8730

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa kaj to nije automatska getriba? Znaci zupcanike pokrece ulje pod visokim tlakom,a kad pocne cukati to je znak da ulje ne valja.
Kad stisnes papucu kuplunga onda se iskljuci pumpa ulja za kretanje i trebal bi papucu koristit kad prebacujes iz napred u rikverc ili obrnuto,a kad saltas normalno brzine prema napred onda ne,ak je automatska getriba tu ima dosta struje i elektro ventila.
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Nije automatska getriba, budem sliko getribu. i te ventile.

Da niska potrosnja sto je i mene zacudila, trosi u rangu massey-a i manje JD naspram njega je rupa bez dna.
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Slabo se vidi al s špule vide. ispod elektromagneta su ventili, ima ih 12 ja mislim.
34hx736.jpg


2jfnbwy.jpg


"kvačilo"
5a3vvl.jpg

msmxdt.jpg


Ventil dekla, jer nemogu nać pločicu s podatcima
2crvr04.jpg


Turbina
30ctaom.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nema kaj biti ili je automatska ili polu automatska.
Pa nemre klasicna bezodvajanja saltat.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Slabo se vidi al s špule vide. ispod elektromagneta su ventili, ima ih 12 ja mislim.
34hx736.jpg


2jfnbwy.jpg


"kvačilo"
5a3vvl.jpg

msmxdt.jpg


Ventil dekla, jer nemogu nać pločicu s podatcima
2crvr04.jpg


Turbina
30ctaom.jpg


pa ovo kvačilo bi se dalo malo urediti s običnim potenciometrom za 30-40 kn., barem koliko vidim sa slika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh