• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Forte universal 45 standard

Z

Zizu

Guest
Poz svima, za koji dan treba da pocnem na posao na koji cu voziti ovaj traktor. To je neki naziv koji sam saznao i znam da nije duplak. Niz godina vozim IMT539 ali o Universalu nzm ama bas nista pa bih zahvalan bio ako bi mi mogli pomoci. Svaka informacija bi mi dobro dosla, ne zelim da se izblamiram na poslu jer neznam nista o tom traktoru.
 
Z

Zizu

Guest
Ako ima neko ovaj traktor, a izbacicu brzo i slike nek mi se javi kako bi mi pojasnio neke stvari.
Hvala :)
 
Z

Zizu

Guest
Pa neke osnovne info, tipa koliko ima konja, kako se pokazao, da li ima speru, da li je servo i sl..
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Pa neke osnovne info, tipa koliko ima konja, kako se pokazao, da li ima speru, da li je servo i sl..

pa upisi na google tip trakotra sve ce ti izbaciti van o njemu,imas tractor data stranicu i ostale sve pise
 
Z

Zizu

Guest
pa upisi na google tip trakotra sve ce ti izbaciti van o njemu,imas tractor data stranicu i ostale sve pise

Pa nmg bas da nadjem na googlu nista o njemu :S
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
to ti je traktor ko i oni plugovi,znaš onu drugovi stigli su plugovi ako sami oru pošaljite ih u crnu goru,ta da se nemoraš sekirati traktor ko i svaki drugi
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo ti video o universalu. Ja bi rekao da je to novija tipa sa novom i boljom kabinom od standardnog universala i sa novijom haubom.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=cWKbYaKVD_E[/YT]
 
Na vrh