• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Forumaši nastradali u poplavama 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
tunja golub, momak iz Đurića, svinjogojac i uzgajivač crne slavonske. Tunja nadam se da si nam dobro i tvoje stado...

Jel danas bio kolega tunja golub na plodovima zemlje?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
dobro sam Muha ,ovog puta najbolje smo prosli ali i zalaganjem volontera i milicije koja je radila nasipe. moje selo je najteze potopiti jer smo najvisi u celoj okolini i stete nema.u rodnom Krupnju gde su mi roditelji i sestra ,familije vecina je da kazem jako tesko jer je gradic takoreci sravnjen sa zemljom. hvala bogu svi su opet dobro jer su kuce bile van domasaja i citave ostale samo bez sruje , vode ,kanalizacije ,telefona i puta. to je sve malo nize od kuce odneto sa putem kompletnim. najbitnije je da su zivi i zdravi a ovo ce se sanirati i srediti . nedaj boze da se ikad vise desi i nikome . nesto otad i internet nas zeza cak i sad se ponekad tek mogu ici na net
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
imam ja sijena za jedan kamion i ima ce kolege isto valjda kako su rekli.pa me zanima prijevoz je oni dodu po to ili bi ja trebo nac ili kako vec?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh