• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

gagy2507968

gagy2507968

Novi član
Tu od
22 Velj 2018
Poruka
0
Poštovane kolege i budući prijatelji. Zovem se Dragan Blagojević, živim u Bobovištu kod Aleksinca u Republici Srbiji. Rodjen sam sada već daleke 1968 godine i po edukaciji sam elektro tehničar za računare. U struci nikada nisam radio već se na porodičnom gazdinstvu bavim poljoprivredom. Većinu prihoda ostvarujemo od uzgoja muznih krava i prodaje mleka, teladi i tome slično. Moja interesovanja su poljoprivredne i priključne mašine. O tome znam podosta ali ono što je sigurno puno toga i neznam i ne libim se pitati za savet i mišljenje. Nadam se da čemo razmenom mišljenja i iskustava pomoći jedni drugima da bolje i kvalitetnije obavljamo svoje svakodnevne poslove i obaveze. Pozdrav svima i svako dobro vam svima od srca želim !!!

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 

Najnoviji postovi

Na vrh