• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti malč?

Pierre

Novi član
Tu od
2 Ruj 2011
Poruka
11
Bok dobri ljudi,

Zna li netko od vas gdje kupiti malč (usitnjene grane), treba mi nekoliko šlepera, ili makar stroj (traktorski) za to ?
hvala unaprijed.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Bok dobri ljudi,

Zna li netko od vas gdje kupiti malč (usitnjene grane), treba mi nekoliko šlepera, ili makar stroj (traktorski) za to ?
hvala unaprijed.

Eto ispod stranice reklama za malč ZELENI SVIJET.
Pozdrav!
 

Pierre

Novi član
Tu od
2 Ruj 2011
Poruka
11
Eto ispod stranice reklama za malč ZELENI SVIJET.
Pozdrav!
Dobrovečer cher compagnon,

Hvala na odgovoru ali ja imam ispod reklamu o njuškalo. Međutim Google je moj prijatelj... inašao sam spomenuti sajt. Ali meni treba malč na šlepere, treba na debelo pokriti najmanje 3 hektara. Sutra idem vidjeti dva poduzeće blizu nas. Javiću rezultat, možda bude korisno za nekoga.:)
Bonne nuit,
Pierre
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Dobrovečer cher compagnon,

Hvala na odgovoru ali ja imam ispod reklamu o njuškalo. Međutim Google je moj prijatelj... inašao sam spomenuti sajt. Ali meni treba malč na šlepere, treba na debelo pokriti najmanje 3 hektara. Sutra idem vidjeti dva poduzeće blizu nas. Javiću rezultat, možda bude korisno za nekoga.:)
Bonne nuit,
Pierre
Malč na šlepere možeš dobiti samo kao ostatak iz pilane (usitnjena kora i ostatak grana); ali i to ide u pellete za ogrijev.
Alternativa tome je sijeno/slama...
:gitarist:
 
N

NetGreen

Guest
Bok dobri ljudi,

Zna li netko od vas gdje kupiti malč (usitnjene grane), treba mi nekoliko šlepera, ili makar stroj (traktorski) za to ?
hvala unaprijed.

Zdravo, vidim da ste tražili malč pa ako vam još treba mi imamo proizvodnju malča (kore četinara za malčiranje i dekoraciju ukrasnih sadnica) Za više informacija posjetite naš sajt www.kupisadnice.com pa nam s ejavite.
Lijep pozdrav!

Damir
 
Na vrh