• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje su nestale ptice

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Nema šume nego aerodrom. Samo, aerodrom je tu od mojeg djetinstva, a ptica je bilo u nebrojenim brojevima, nešto je kod nas drugo uzrok da ih je jako malo ili ih niti nema više, nadam se samo za sad nema.
Ovi su nam vrapci jučer i jutros doletjeli kao ohrabrenje i osvježenje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kaj bi vrapci kad nemaš kokosi..nema nikakvog sjemena jer travu kosiš i po zimi a kruh je skup za bacanje .idu tamo gdje je bolje..hvala Bogu
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,547
Životinje idu tamo gdje ima hran.e i vode ,a na selu ima sve manje domaćih životinja koje su hranjena da im se bacalo po zemlji i one odlaze u potragu za hranom
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
A kaj bi vrapci kad nemaš kokosi..nema nikakvog sjemena jer travu kosiš i po zimi a kruh je skup za bacanje .idu tamo gdje je bolje..hvala Bogu
Otrijezni se, hitno 🤣😅😂🤓, promašio si kako kažu "ceo fudbal" 🤓😂😅🤣😈🥂
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
@vlč.puknuti , @jlukaci7 , (@zoran89 ) sveca Vam Vašega :devilish: mene bi Vi **********, najte griješiti Vaše duše, odma čim sam došel doma, sam Vas štel zeti na red, ali sam imel preveč hitni posel - z žlicom i vilicom po tanjuru... znači pri meni ftičeki fala Bogu imaju kaj papati, jer naše kokoši rastepaju hrane i rekorda više nek same pojeju, zato ekipa, kupice v ruke, kucnemo se i najdite si za trač nekši drugi kokošinjec, ja se za svojega dobro brigam, tak da se razmemo :hahah::ROFLMAO::ppozdrav:

PS
I vezda gledim, dok očem Vam kojega stisnuti, ove novo uključene smajliće, kaj ih je navodno gazda @zaja friško akiveral, do vezda su mi bili grdi za videti, ve pak su još i gorši, no to bum tam naknadno povedal de je tome mesto...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,120
Ni kod mene nema vrapčeki. Baš sam se neki dan zapital kam su nestali? Na hranilki nema ni jednoga, samo sjenice. Da nisu možda zapalili u bolji život u Irsku ili Švabiju? Tko bi ga znal. No doselile su mi se šojke i vidim da im pašu lješnjaci, nisu one blesave. Ovo leto bum i njima ostavil koju kantu jupola (možda bu i kaj vu njima).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Kod mene vrapčića ima, a ima i drugih ptičurina.
Danas ujutro sam se sa jednima od njih grdo posvadil i nakon kaj sam ih dobro našpotal shvatil sam da sam ja kriv, a ne one jer se nisam dobro odbranil, a znal sam da bu tak.....
Našel sam vremena i upravo završil obranu od istih, a one su dobile na krušku svoj dio.

 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
744
Kod mene isto vrapci, vrane i ne znam više koje šarene vrste ptica ubijaju u pojam. Bacam im hranu 100 m od kuće, imaju tamo i kućicu, ali ne, njima je bolje meni kreštati i srati pod prozorom i po autu. Pokidale su mi komarnike, kidaju fasadni stiropor, općenito nered prave po dvorištu i ne daju spavati.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,229
Kod mene vrapčića ima, a ima i drugih ptičurina.
Danas ujutro sam se sa jednima od njih grdo posvadil i nakon kaj sam ih dobro našpotal shvatil sam da sam ja kriv, a ne one jer se nisam dobro odbranil, a znal sam da bu tak.....
Našel sam vremena i upravo završil obranu od istih, a one su dobile na krušku svoj dio.

Vole i one masno ili što bi moji rekli mrsno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Znam, nisam se ove godine potrudil oko sprečavanja tog problema.
Danas sam utvrdil gradivo.
 
Na vrh