• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalka motora na Zetoru 6945

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
To iz filtera zraka odmah izbaci van jer time samo pogoršavaš situaciju.
 
Z

zetor4718

Guest
muhanicar kaže:
Moreš ti njemu i kantu aditiva natočiti ali za tih 50 sati :scratch
Mislim da nema računa.

Budem taj odušak riješio da necuri toliko jer imam još nekih 80 metara drva za izvesti i malo cijepanja i rezanja i to je to.Budem otišao na INU po baču Super 3 tak da imam za nedaj bože :lol: :lol: :lol:
Al jedva čekam da mu složim generalku pa zabrazdim plug imt 14" pa da vidim kako če ići.Ima jedan blizu mene 6945 od kad ga upali dok ga ne ugasi drži pun gas nešpara ga uopće a traktor ide perfektno!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
To kad riješiš on bu išel kak vetar ;)
Dobri su to traktori.
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Spoj s crijevom do uljnog filtera zraka je kvalitetno riješen i prije budem promijenio traktor nego to skinuo. Da se trujem bezveze nema šanse.
 
Z

zetor4718

Guest
Za moje potrebe taj traktor je i previše,ali nisam htio mučit ona mali 4718 iako je bio super jedino što ga je vitlo propinjalo a najviše zato sam ga i prodao.Ja sam htio uvjek Zetora sa češkom kabinom kao 6011 ili 7011 a moj stari samo da je prednja vuča.Inače dok nismo kupili 4718 stari je uvjek govorio samo IMT i da zetor nije nikakav traktor...dok nije vidio ZETOR POWER :twisted: i sad da mu daju IMT-e cijelog svijeta nebi htio.6945 troši puno manje od 4718 inače mnogima nezamislivo!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ali razmišljaš li ti šta time radiš tom motoru?
A mislim da ako to tak ostane možeš več danas početi razmišljati o zamjeni.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
muhanicar kaže:
Ali razmišljaš li ti šta time radiš tom motoru?
A mislim da ako to tak ostane možeš več danas početi razmišljati o zamjeni.

Ake onda sa motorima koji imaju spojen odušak na filter zraka???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
zetor4718 kaže:
Za moje potrebe taj traktor je i previše,ali nisam htio mučit ona mali 4718 iako je bio super jedino što ga je vitlo propinjalo a najviše zato sam ga i prodao.Ja sam htio uvjek Zetora sa češkom kabinom kao 6011 ili 7011 a moj stari samo da je prednja vuča.Inače dok nismo kupili 4718 stari je uvjek govorio samo IMT i da zetor nije nikakav traktor...dok nije vidio ZETOR POWER :twisted: i sad da mu daju IMT-e cijelog svijeta nebi htio.6945 troši puno manje od 4718 inače mnogima nezamislivo!
Dobar stroj je i IMT ali svaki od njih ima svoje prednosti i mane. Vi koji sa njima radite imate drugačija iskustva od mene tak da se nebi htel u to miješati i svoje mišljenje o razlici između njih čuvam za sebe.

Da ti stvarno nebi trebala bačva stavi neku flašicu pa nek u nju curi ulje. Prije nego ga vračaš nazad ga barem procijedi. Ali za tih par sati nebuš ni propal da kupiš novo što ti je i moja preporuka jer šteta radilice ako je dobra.
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Pa auti imaju tako spojeno,mislim da do filtera ni ne dođu uljne pare jer se ohlade u crijevima, Stvarno ne vidim kaj mu loše radim da bi morao mijenjat motor.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
zbalija kaže:
muhanicar kaže:
Ali razmišljaš li ti šta time radiš tom motoru?
A mislim da ako to tak ostane možeš več danas početi razmišljati o zamjeni.

Ake onda sa motorima koji imaju spojen odušak na filter zraka???
Zbalija sad si ti počel miješati kruške i jabuke.
Taj traktor o kojem mi pričamo nema tak spojen odušak, a zakej su ga takvoga izmislili kao i večinu iz toga doba stvarno se nebi štel mešati. A naročito Fiatovi motori.
Mislim da i sam znaš kaj se skuplja u usisnoj grani
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
21yes kaže:
Pa auti imaju tako spojeno,mislim da do filtera ni ne dođu uljne pare jer se ohlade u crijevima, Stvarno ne vidim kaj mu loše radim da bi morao mijenjat motor.
Pa onda probaj izvaditi tu inovaciju koju si ugradil da vidiš jel ide para ili ulje u usis.
Neznam samo kaj bi mu od toga dvojega više pasalo :scratch
 
Z

zetor4718

Guest
muhanicar kaže:
Dobar stroj je i IMT ali svaki od njih ima svoje prednosti i mane. Vi koji sa njima radite imate drugačija iskustva od mene tak da se nebi htel u to miješati i svoje mišljenje o razlici između njih čuvam za sebe.

Da ti stvarno nebi trebala bačva stavi neku flašicu pa nek u nju curi ulje. Prije nego ga vračaš nazad ga barem procijedi. Ali za tih par sati nebuš ni propal da kupiš novo što ti je i moja preporuka jer šteta radilice ako je dobra.

Ništa ja nemislim loše o IMT-u naprotiv ona linija Imt 577 od 1987 pa nadalje jako mi se sviđa,samo mi IMT nikad nemože zamjeniti Zetora a niti Torpeda!

Več sam kupio ulje Super 3 a poslje generalke ide Super 5.Na 90km potrošio sam 35l goriva i 2.5l ulja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
To nije ništa ja sam sa viličarom dizal beton kad sam radil kuču i doslovno je trošil 10l nafte i 10l ulja imam negdje i snimak toga pa ako nađem stavim da vidite kaj je dimna zavjesa.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
muhanicar kaže:
zbalija kaže:
muhanicar kaže:
Ali razmišljaš li ti šta time radiš tom motoru?
A mislim da ako to tak ostane možeš več danas početi razmišljati o zamjeni.

Ake onda sa motorima koji imaju spojen odušak na filter zraka???

Zbalija sad si ti počel miješati kruške i jabuke.
Taj traktor o kojem mi pričamo nema tak spojen odušak, a zakej su ga takvoga izmislili kao i večinu iz toga doba stvarno se nebi štel mešati. A naročito Fiatovi motori.
Mislim da i sam znaš kaj se skuplja u usisnoj grani


Imaš par malo sam pomiješao kruške i jabuke.
ali sam pitao to iz znatiželje jer me je interesiralo dali znaš možda odgovor na to pitanje
ili si se možda susreo da je nekakva razlika u konstrukcijskom dijelu u unutrašnjosti motora.
Da znam ke se skuplja u usisnoj grani, i da dalj ne idemo previše off i čovjeku tema je Zetor-u
i generalka na njemu, a ne na FIAT-u.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nisam nikad o tome razmišljal koja bi bila razlika a imaš prav tema je Zetor ali onaj video bum sutra metnul ako ga najdem pa ga ti ako hočeš seli gdje mu je mjesto ;)
Evo ga.
[youtube:1e5jbaki]v0ppYDZRBC0[/youtube:1e5jbaki]
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
muhanicar kaže:
Nisam nikad o tome razmišljal koja bi bila razlika a imaš prav tema je Zetor ali onaj video bum sutra metnul ako ga najdem pa ga ti ako hočeš seli gdje mu je mjesto ;)
Evo ga.
[youtube:31ni7g1w]v0ppYDZRBC0[/youtube:31ni7g1w]

Video će ostati tu gdje je, jer prave teme nema za to da stavim.
A jesi ili ti razmišljao o ekologiji ;) ,
nemoj da ovaj video vide "zelenaši" i prijatelji prirode...

Ovo ispušta maglu, a ne dim :lol: :lol: :lol:
 
Z

zetor4718

Guest
Evo našao sam dijelove u Češkoj jako jako povoljno sklop košta 29 eura,glava 40 eura sve orginal Zetor.Trgovina se nalazi u Brnu a vlasnik je iz Hrvatske,čovjek se bavi veleprodajom pa tako i dostavlja dijelove u HR.E sad jo imam par podpitanja za cijenjenog majstora muhaničara:-koliko si sati razrađivao motor?
-kako da motor dobro zadihtam da nigdje necuri?(ako je moguće a
mislim da je)
-i još mi savjetuj neke stvari koje misliš da bi mi pomogle!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Svaki motor koji radim doma kod mene odradi 20 radnih sati na 900 do 1100 okretaja. Nakon toga dotegnem glavu i preštelam ventile. Traktor ide u lagane radove. Znači sve osim oranja, tanjuranja, ...... Traktor se može kratkotrajno dovesti u max broj okretaja ali obično taj broj odredim ja na poluzi gasa. Na 50 radnih sati promjena ulja i filtera i raspuštanje broja okretaja, a dalje u normalne radove.
Motor na Zetoru nije problem zadihtati. Sve dosjede dobro očistiti, nove brtve, kvalitetna diht masa, semerinzi i to bi trebalo biti to.
Neznam kaj da ti još savjetujem. Ako se misliš sam upuštati u taj posel sve mora biti čisto da sa dijelova možeš jesti.
Ako budeš sam radil pomoči ču ti koliko god bude trebalo. Mislim da to nije nikakva mudrija za odraditi, a sve od specijalnog alata kaj ti treba je radapciger za izvaditi pikse (koji ti svaki tokar napravi) kilo ključ i špijuni.

Imam jednu molbu. Ako možeš pošalji mi na pp broj telefona i ime tog čovjeka iz Češke.
Unaprijed hvala.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
muhanicar kaže:
kvalitetna diht masa,
E to me zanima ..nekad davno sam koristio to kino u maloj limenci crvene etikete , mislim da se zvala hermetik ..uglavnom nešto na her..... tamno smeđe boje gusta kao najgušći lak za čamce ,na bazi acetona pa kad se malo ishlapila bila je gusta kao gel ..mogao si staviti 1 mm debljine ako je trebalo . kad se to zasušilo nije išlo dolje bez sjekača .Ako su dosjedi bili ravni nije trebalo ni brtve
Jel znaš na kaj mislim i gdje toga ima ? ili koja je alternativa .
Uglavnom ne stavljam ništa osim masti ..naročito ispod kligerita , ako treba intervencija upada vojska silikonske kreme do 300 stupnjeva .Ali volio bi si priuštiti ovo gore , zakon je za sjebane dekle .
 

Najnoviji postovi

Na vrh