• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Glava volana kombajn 133

ljubisa

Novi član
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
17
Pozzz drugari na forumu, trebao bih vašu pomoć. Rastavio sam glavu od volana kombajn ZMAJ 133, da zamjenim gumice curilo ulje. I kada sam sastavio nece da mi radi kako treba. Ako pokušam da motam cim malo mrdnem volan tockovi sami motaju. Pokušao sam više puta ali nece. Kako je treba pravilno sloziti da radi.



Poooz i Hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ti si ustvari rastavio orbitrol , jel ?
 

ljubisa

Novi član
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
17
Da nosim majstoru je zadnje . Da li je iko to rastavljao zar ne postoji neka fora kako se slaze .
 
B

Bobo

Guest
Ma, postoji fora za sve, samo je dosta zaznuto sloziti da radi kako treba... Jedna fora je da pazis kako rastavljas a druga fora je da nosis majstoru...

Skrti uvijek dva puta plati a ako se dobro sjecam, Savo je napravio istu gresku pa mu je orbitrol skoro polomio ruke kad je krenuo motati sam ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Jeste bobo ali Savo je naučio kako se rastavlja i sastavlja :icon_super:
Nema šanse da ga i bilježenjem pri rasklapanju uspiješ ufaziti

Koji je orbitrol u pitanju ? Onaj sa sva četiri izvoda na jednoj strani ili po dva izvoda na dvije strane ?
 

ljubisa

Novi član
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
17
Jeste bobo ali Savo je naučio kako se rastavlja i sastavlja :icon_super:
Nema šanse da ga i bilježenjem pri rasklapanju uspiješ ufaziti

Koji je orbitrol u pitanju ? Onaj sa sva četiri izvoda na jednoj strani ili po dva izvoda na dvije strane ?

Po dva izvoda sa strane. Jesam ja nesto zabiljezio ali nije to izgleda bilo dovoljno. Sa vanjske strane sam zarezao liniju i tak sam vratio.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Kažem ti , bilježenjem je skoro nemoguće vratiti kako je bilo
Biće ti objašnjeno kako se sklapa :(handshake):
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Pozzz drugari na forumu, trebao bih vašu pomoć. Rastavio sam glavu od volana kombajn ZMAJ 133, da zamjenim gumice curilo ulje. I kada sam sastavio nece da mi radi kako treba. Ako pokušam da motam cim malo mrdnem volan tockovi sami motaju. Pokušao sam više puta ali nece. Kako je treba pravilno sloziti da radi.



Poooz i Hvala

Poslao sam ti link za skidanje prirucnika o servisiranju orbitola na PP..Prvo probaj sam uz prirucnik .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Zaboravih napisati da je to već riješeno :drink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
http://www.youtube.com/watch?v=r5UhWpvfJ_Y
Mnogi ljudi kad pocne pustat orbitrol stave u ulje aditive protiv pustanja i sve sjebu sve se podere i evo problema.

NIKAD AL NIKAD ne stavljati u sistem nista osim ulja za tu namjenu.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh