• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gljive capice

lapore

Novi član
Tu od
1 Srp 2013
Poruka
11
Dragi gljivari, evo , danas uđem u šumu i naiđem na jedan dio krcat sa nekim gljivama, gledajući po netu, to bi trebale biti žute capice. Zanima me jel ih tko od vas probao, pripremio... Ja ih se još ne usudim, jer od tih capica neka vrsta je nejestiva:(.
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Dragi gljivari, evo , danas uđem u šumu i naiđem na jedan dio krcat sa nekim gljivama, gledajući po netu, to bi trebale biti žute capice. Zanima me jel ih tko od vas probao, pripremio... Ja ih se još ne usudim, jer od tih capica neka vrsta je nejestiva:(.

Citiram Romana Bošca:
"Posve je razumljivo da je kod sakupljanja capica potrebno biti naročito pažljiv, jer postoji velika vjerojatnost da se otrujete."

Pa ima toliko gljiva u šumi kud bi baš capice brao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh