• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gmail preko Outlooka

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nije vezano baš direkt uz forum ali jedno tehničko pitanje,pošto sam prešao sa t-coma na vip,izgubio sam staru mail adresu,napravio sam novu g- mail,onu staru od t coma sam otvarao preko Microsoft office outlocka,dali postoji mogućnost da se otvara i ova g-mail
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Re: Ostala pitanja

Na korisničkoj ploči si možeš promjeniti Mail adresu.


Korisnička ploča
Uredi e.mail i zaporku
Uneseš lozinku
Promjeniš Mail
Spremi promjene
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Ostala pitanja

Ma sredio sam ja za forum novu adresu.Ali kada hoću recimo da vidim poruke ,moram se logirati na g mail.po starom sam kliknuo na outlock i sve se pregledalo brže,moram naći nekog blizu mene tehnički potkovanog
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Ostala pitanja

nije vezano baš direkt uz forum ali jedno tehničko pitanje,pošto sam prešao sa t-coma na vip,izgubio sam staru mail adresu,napravio sam novu g- mail,onu staru od t coma sam otvarao preko Microsoft office outlocka,dali postoji mogućnost da se otvara i ova g-mail
g mail je jednostavnije otvarati onlajn ..dakle onako kako to radiš sada .
No ako si rob outluka ovdje su upute
http://kako.hr/clanak/kako-namjestiti-gmail-u-outlook-expressu-2851.html


vaš velečasni
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: Ostala pitanja

Ma sredio sam ja za forum novu adresu.Ali kada hoću recimo da vidim poruke ,moram se logirati na g mail.po starom sam kliknuo na outlock i sve se pregledalo brže,moram naći nekog blizu mene tehnički potkovanog
nemoraš
na g-mailu si napravi "preusmjerenje" imaš u postavkama da dodaš e-mail na kojeg želis da ti se prosljede mailovi,
tako da svi mailovi šta ti dolaze na g-mail če ti isto doč i na tu novu mail adresu.
g-mail nemoraš ni otvarat. svake prestupne ga samo počistiš kad ispucaš 15gb prostora.
a za outlok to moraš nač nekog da ti napravi nije komplicirano koliko je komplicirano ovak objasnit.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Ostala pitanja

Kaj lupaš bezveze , ljepo je napisao da je ostao bez adrese od Tkoma koju je otvarao u outluku .

vaš velečasni
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Re: Ostala pitanja

Naravno kad je promjenio operatera.
Pa kako si sad mislio otvarat mail od t-coma ako si prešao na Vip, nisi dobio od vipa postavke za mail?
Što ti ovi iz t-coma nisu odnesli rooter,trebao bi dobiti novi vipov,mislim da se njihov zove home-box?
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Ostala pitanja

Netko šumom a netko drumom.Idemo iz početka,sa 1.5 prekinut mi je pretplatnički ugovor sa T-comom,kod njih je bila njihova mail adresa,njihov se ruter iskopčao,ukopćan je Vipov ruter ali oni nemaju u ovoj opciji kućni telefon i internet da dobiješ mail adresu,ima opcija ako vežeš neki mobitel iz njihove mreže.Dakle ja sam sada otvorio Gmail adresu ,pitanje je kako ju otvarati u Outlocku,jer sam tamo nešto radio na ovoj prijavi iz onog linka što je stavio Puknuti ali koliko je moje znanje slabo trebao bi poništiti neke stare postavke koje su bile instalirane za bivšu mail adresu,uglavnom da ne idemo naširoko,bude to odradio netko stručan kada se uhvati cajta,do onda furam kako ide
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Re: Ostala pitanja

A sto nebi koristio Gmail Notifier? :icon_scratch:
http://www.skidajmo.com/hr/Internet/Gmail_Notifier_Pro_4.0.1/

Ja osobno koristim program Trillian,
s njime pratm preko-nekoliko e-mail adresa odjednom, preko njega razgovaram sa svih messenger servisa, Skipe, WLM, Yahoo,,,
svaki od tih servisa se otvara u jednom prozoru ali u tabovima, i tipka se neovisno o tome s kojeg dolazi,,,
Jednostavno mi je nezamjenjiv,,,
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Ostala pitanja

ajkula , g mail je jednostavnije koristiti onlajn . nudu perfektne usluge za slike , daje dosta prostora , ne šalje pola mejlova u junk box itd .
U kombinaciji s cromom i "pametnim telefonom" je gotovo nezamjknenjiv .
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Imam problem i hitno mi treba rješenje, a ova tema ima veze sa gmail-om pa reko da se tu obratim.
Primio sam mail od čovjeka i trebam mu odgovoriti, dakle on mi je sa hotmail adrese poslao na moj gmail, i sad kad mu hoću odgovoriti nakon svake moje poslane poruke dolazi mi poruka od Mail Delivery Subsystem da poruka nije poslana.
Zna netko zašto to, jer jako mi je hitno.
Hvala
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Moj savjet ti je da prvo proskeniras komp sa nekim antimalware programomte da nakon toga promjenis lozinku na gmail racunu,,,
jer kako se cini kliknuo sina neku zarazenu poruku,,,:eek::
 

sestra

Novi član
Tu od
15 Svi 2014
Poruka
5
Malwarebytes je moja preporuka da svako ima pored standardnog antivirusa
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Malwarebytes je moja preporuka da svako ima pored standardnog antivirusa

Slazem se u potpunosti s tobom ali ja ipak za svu tu gamad najradije koristim HijackThis,,,
nije za pocetnike vec za naprednije korisnike jer zaista treba poznavati procese koji se odvijaju unutar windowsa,,,
ali inace je jako mocan alat, najmocniji nakon ComboFixa,,,
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Napravio sam kako ste rekli, ali opet kad pošaljem mail na tu adresu dođe mi isti odgovor od Mail Delivery Subsystem
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Napravio sam kako ste rekli,


Napravio sam sto?
skenirao?
dal je stogod naslo, obrisalo?

evo moj savjet, skini ovaj hijackthis s linka ispod, pokreni instalaciju kao administrator, po zavrsetku instalacije pokreni skeniranje, nakon nekoliko sekundi izbacit ce ti se jedan log, kopiraj ga u cijelosti i zalijepi u postu na ovoj temi ili mi posalji na PP po pregledu loga javim ti imas li stogod za obrisati,,,

http://www.filehippo.com/download_hijackthis
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Imam problem i hitno mi treba rješenje, a ova tema ima veze sa gmail-om pa reko da se tu obratim.
Primio sam mail od čovjeka i trebam mu odgovoriti, dakle on mi je sa hotmail adrese poslao na moj gmail, i sad kad mu hoću odgovoriti nakon svake moje poslane poruke dolazi mi poruka od Mail Delivery Subsystem da poruka nije poslana.
Zna netko zašto to, jer jako mi je hitno.
Hvala


Očito mail na koji šalješ nije ispravan...
Napiši sve šta dobiješ u odogovoru da mail nije poslan.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
codexnox
ne pise on novu poruku vec odgovara na vec pristiglu, sto bi trebalo znaciti da je e-mail adresa tocna,,,
nek me ispravi ako ga nisam dobro shvatio i ako grijesim,,,
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
codexnox
ne pise on novu poruku vec odgovara na vec pristiglu, sto bi trebalo znaciti da je e-mail adresa tocna,,,
nek me ispravi ako ga nisam dobro shvatio i ako grijesim,,,

Ima servisa na webu koliko hoćeš koji upišu koji god poželiš adresu u pošiljatelja.

A ako je sa tom osobom već komunicirao preko tog maila onda ok...
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Znači ja hoću odgovoriti na mail koji sam dobio tako da je adresa sigurno dobra.
Sa malwarebytesom sam skenirao i našlo je nekoliko zaraženih stvari te sam to obrisao i sad kad skeniram više ništa ne nalazi i promijenio sam šifru na gmailu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh