• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Golum

Golum

Novi član
Tu od
6 Lis 2012
Poruka
28
Cijenjene Dame, poštovana Gospodo!

Ovdje i sada, osvrčući se na bratsku zajednicu naroda sa ovih prostora, ahahahahaa...

Iskreno se nadam da sam nekoga uplašio, "bogati evo ga i tito", ma jok, samo obični mali vašljivi Golum. Seljak, svaštar, onako, radoznala životinjica i ubijam vrijeme čitajuči narodne mudrosti.

Ma nemam Vam ništa pametnoga reči o sebi, staro čangrizalo.

Uglavnom srdačni pozdravi dobrim ljudima!!!
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
190
Lijepi pozdrav i tebi i dobrodošao ( evo prilika svim onim forumašima što imaju husqvarne strojčeke da naruče direkt iz Sweden dijelove,valjda će pajdo pomoći :D:supz: )
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav i dobrodošao! :partyman:
Hahahahha,zanimljivo,zanimljivo!
 

Golum

Novi član
Tu od
6 Lis 2012
Poruka
28
Lijepi pozdrav i tebi i dobrodošao ( evo prilika svim onim forumašima što imaju husqvarne strojčeke da naruče direkt iz Sweden dijelove,valjda će pajdo pomoći :D:supz: )


i meni ljudi pomažu, tako i ja pomažem ljudima a oko Huske sam se već toliko napatio da me možeš komotno smatrati veoma drhtavim

moje najveće stablo je bilo 162cm u prečniku, kažem ti bilo, ne vjerujem da ih se mnogo usudilo na takvu budaleštinu, da ti pričam ne bi vjerovao, hajd, pozdravčina

Hvala svima na dobrodošlici!
 

Najnoviji postovi

Na vrh