• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

gorjanac

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
94
Pošto me ne zanimaju izbori ( moderator ) ,a dobio sam dar govora ( malo sam si popio ) evo da se predstavim.
Imam 40 godina i mogao bih reći da sam "svaštarko". Imam 6 ha lijeske posađene 2006. god. Bavim se ratarstvom na
20 ha i radim u državnoj firmi. TX sigurno zna gdje sam prema mom nazivu jer sam mu u susjednom selu ( Đakovština)
Od mehanizacije imam Rakovicu i uzgajam pšenicu, kukuruz i eksperimentiram s uljaricama. Za sada toliko osušila su
mi se usta od tolikog pisanja.
 
4

4WD

Guest
Hmm imaš Rakovicu na toliku zemlju, je da je to ok traktor sam uvijek ima problema s hidraulikom... Ja sam imao dva nova 560 i sve ok, osim kočnica i što na drugom nisam dodioi poluge, sitnica.. Al trošee, i nije reklama da prodajem 275 ali sam se predomislio ,ako si baš zainteresiran 098/739731
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nemoj previše piti, nije dobro za zdravlje, ali opet s druge strane pazi da ti grlo ne bude suho, nemoj dehidrirati!!!
dobrodošao, pozz!hehehehe!
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
pozz "komšo" ;)
i dobrodošao 8)

možda smo se negdje i obisli sa traktorima, :mrgreen:
imali smo ove jeseni problema kod vas, :evil: :roll:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
eto da i ja pozdravim Gorjanca.Ipak sam i ja nekada išao tamo u Pik na praksu i
 

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
94
Hvala na dobrodošlici.
S Rakovicom sam zadovoljan. Kupio sam ju novu 1990. god. u Satnici kod Leptira u trgovini.
Sat na njoj mi više ne radi, pa neznam točno koliko ima radnih sati ( oko 4000 ). Hidraulik me dobro
služi, čak sam se i s kipom dosta služio i nije bilo problema. Jedina mana joj je što ne može raditi istovremeno
hidraulična utičnica i sam hidraukik ( poluge ).
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
gorjanac si ti tamo prekoputa crkve, tamo gdje imaju ona 2 jd?
 

Najnoviji postovi

Na vrh