• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Guano

D

Drazen

Guest
Pozdrav!

Dakle, guano gnojivo. Uvezo sam nekih 100 tona, i moram reć da se pokazalo FENOMENALNO! Ima jako puno mikroelemenata, koji trebaju biljakama (mangan, željezo,fosfor, kobalt, itd...) nema kalija i nema dušika, ili ako ima onda je to jako malo.

Da li je netko već koristio isto?

Ja ga koristim u trešnjama i jabukama, i jako jako dobro se pokazalo.
 
W

wajbul

Guest
Re: guano

Drazen kaže:
Pozdrav!

Dakle, guano gnojivo. Uvezo sam nekih 100 tona, i moram reć da se pokazalo FENOMENALNO! Ima jako puno mikroelemenata, koji trebaju biljakama (mangan, željezo,fosfor, kobalt, itd...) nema kalija i nema dušika, ili ako ima onda je to jako malo.

Da li je netko već koristio isto?

Ja ga koristim u trešnjama i jabukama, i jako jako dobro se pokazalo.
Koliko ga ide na hektar,i kada ga bacaš?
 
D

Drazen

Guest
Re: guano

wajbul kaže:
Drazen kaže:
Pozdrav!

Dakle, guano gnojivo. Uvezo sam nekih 100 tona, i moram reć da se pokazalo FENOMENALNO! Ima jako puno mikroelemenata, koji trebaju biljakama (mangan, željezo,fosfor, kobalt, itd...) nema kalija i nema dušika, ili ako ima onda je to jako malo.

Da li je netko već koristio isto?

Ja ga koristim u trešnjama i jabukama, i jako jako dobro se pokazalo.
Koliko ga ide na hektar,i kada ga bacaš?

Zavisi od kulture do kulture, ali recimo za trešnje bacam ga 600 kg na pola ha. Za jabuke sam bacao oko 3 do 4 tone po 1 ha.
 
W

wajbul

Guest
Re: guano

Jel ide svake godine i koliku površinu oko stabla i koja je cijena
 
A

aljmas

Guest
Re: guano

pa jel ima toga za prodati i po kojoj cijeni i gdje pa da ga mogu isprobati
 
D

Drazen

Guest
Re: guano

wajbul kaže:
Jel ide svake godine i koliku površinu oko stabla i koja je cijena

Bacam ga svake godine. Povećao sam prinos na jabukama s njim za cca 25%. U RH ga nema za kupit, pa ga ja kupujem samo preko dilera vani. Cijena zavisi od količine, pa stoga neznam.

Ako treba, pošaljem Vam mail od izvoznika.

LP!
 
D

Drazen

Guest
Re: guano

aljmas kaže:
a jel se može od tebe kupiti koja tonica


Sorry, ali ne. Jedino na uvoz. Nemam još zastupstvo da radim prodaju guana, ali ti je uvoz veoma jednostavan. Svatko ga može napravit.

Dam i mog shippera, he he

pozdrav!
 
A

aljmas

Guest
Re: guano

kada ćeš raditi slijedeći uvoz i koja je cijena gnojiva po toni
 

Najnoviji postovi

Na vrh