• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački jesenski sajam - report

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Gudovački sajam 2013

Evo nekoliko jutrosnjih sa sajma...

k3kk.jpg


sds9.jpg


bas je ruzan...:(hi):

jy38.JPG


jeq6.jpg
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Tema za keljenje slika i reportove sa jesenskog sajma 2013g.

Rasprava se i dalje vodi u originalnoj temi, ova je samo za report!

:)

nemojte me odma napast tko bi trebao bit začetnik teme, temu sam otovrio ja, prbacujem reportove članova u nutra i začetnik teme bit će onaj s najstarim postom o stanju na sajmu :)
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Gudovački sajam 2013

Evo tu par slika pa ako treba nekud premjestat nek to nasa "vlast" uradi.

Ovaj macan mami poglede izdaleka, 33800 + pdv

aj5u.jpg


6c2h.jpg


b0z7.jpg


vqxx.jpg


v8zy.jpg


U klasi 70-80ks jedino ovaj stroj opravdava cijenu, 30700 + pdv

lue5.jpg
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Re: Gudovački sajam 2013














Nije sve stalo u jedan post pa sam morao ovako,na više puta....
 

Trnava

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
107
Mislim da ovo pripada u izvješće s BJ jesenskog sajma iz rujna 2013., a u koliko ne pripada molim "glavne" da prebace post.
Izlagači koji su izlagali na jesenskom sajmu potpisali su ugovor sa BJ sajmom da će im isplatiti putne troškove u roku 30 dana. Do dana današnjeg nismo dobili ni lipe, a odgovor je da će sredstva biti isplaćena kad oni naplate svoja potraživanja!? Čista hrvatska zbilja!:(wait):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
U ugovoru je stajalo da će isplatiti sredstva u roku od 10 dana. Poslije je rečeno po namirivanju troškova i naplaćivanja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Poznavajući malo Bjelovarske političare i njihovo rođačko poslovanje koje je kao i u ostatku države ,ništa za čuditi,treba prvo platiti sve ono žderanje van svjetla reflektora :icon_fU::icon_fU::icon_madu:
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
pa gledam ja ko je ovdje lud pa pola od tih traktora koji su tu na slikama ja nisam vidio jucer ... ja sam ove godine bio prvi puta i po meni KATASTROFA ocekiva sam puno vise
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Nije nitko lud,,nego si ti u krivoj godini... sad je 2014 a slike su iz 2013 i to jesen. Čaoooo
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
pa ja san poceo citati temu od pocetka i gledam slike i slike nisu niti s proljetnog sajma i onda vidim post od trnava-e i zato sam to i komentirao :)
 

poljozagorje

Novi član
Tu od
27 Tra 2014
Poruka
5
Re: Što se iza brda valja?

u vezi propisa jedno pametno pitanje , da li je u redu da ovce koje su bile u Gudovcu na Bjelovarskom sajmu još uvijek nisu prepisane na moj OPG , pa sad imam problem sa brojnim stanjem i vađenjem krvi na dospodarstvu , iako sam predala putni list u veterinarsku odmah u ponedjeljak iza sajma . Ima više vlasnika sa istim problemom . Tko je pogriješio? Molim neki pametni odgovor?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh