• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački proljetni sajam 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da li bi se taj sajam mogao iskoristiti za kolektivno pomirenje i ujedinjenje .

Osobni interesi bi se mogli na trenutak ostaviti van štandova , zelenih žutih i komercijalnih okvira .

Moglo bi se taj datum datirati i i evidentirati kad dan pomirenja i ujedinjenja , rekli bi jednostavnim jezikom "zakopati ratnu sjekiru" .

Ne treba nam amblema , kapa ili prsluka , trebamo ispružiti ruku i podignuti pogled .



Da li ste spremni za to ?- ja jesam .


vaš velečasni
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja mislim da bi bilo vreme da se napkon i službeno upoznamo :)

Ne zanima me ekipa koja je otišla iz nekih svojih razloga, zanima me ekipa koja je sada tu s nama svima skupa zajedno :)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Nije tu bilo ratnih sekira što bi trebalo zakopavati, nego to sve neke sitnice, i tako reći gluposti, koje se dese između skup ljudi, koje se virtualno druže! I onda na kraju ispade, kao, neznam šta da je neko rekao, i uvredio nekoga...blabla...
Svet je prevelik...a život kratak!
To bi bio najlepši gest, da se pruži ruka, i stisak...bilo šta je bilo...:(handshake):
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
puknuti znaš da nisam tvoj fan
Ali ovaj puta SKIDAM KAPU DO PODA stvarno si me ugodno iznenadio:Kiss:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
U subotu ču bit tamo,
kako idem sa klincima i neku mehanizaciju gledat,
ako tko želi popit, poričat neka ostavi broj privatnom porukom.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Ja svakako dolazim u nedjelju jer je okupljanje najbolje prolazilo nedjeljom.Istina nemožeš svima ugodit i mislim da bi bilo lijepo da se ljudi upoznaju uživo jer tad se bolje razumiju i poslije nema trzanja i režanja a ovako samo pisanjem nemožeš pokazat osjećaj.Evo i Puknuti.Nas dva nismo baš u nekim dobrim odnosima a što kaže Šanana da je dobar.E i ja da ga vidim i porazgovaram možda bi imao puno bolje mišljenje o njemu al ovako kroz pisanje???.Bez uvreda al ja nisam nikad dobio neki pozitivan odgovor.Ok možda čovjek i jest zajebant i sve to misli u šali al ja ga nevidim već samo čitam ono što piše:drink:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Puki, svaka čast. :icon_super: :(clap):
Meni se nikad nitko na forumu nije zamjeril. Za to je, osim Vas, dobrih forumaša, zaslužno moje životno iskustvo (ipak sam po godinama među starijim forumašima) i životna filozofija. Ako mi se nešto ne sviđa, prvo preispitam svoj stav, a ako ne nađem razloga da ga promijenim, prihvatim to na kao da se pisac tog teksta na taj način šali i da nije zlonamjerno. A vjerujte mi u 99% slučajeva sam u pravu te onaj jedan posto nije vrijedan spomena.
Ne pokušavajmo mijenjati druge, mijenjajmo sebe.
Ja vjerojatno ne bum u Gudovcu pa nek bu ovo moj stisak ruke svima. :(handshake):
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
@Iwanho dobro si ovo napisao kolega.A stisak ruke primam i šaljem tebi isto:cool2:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Oficir, jel budeš dolazil na sajam da se i mi već jednom upoznamo?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja dolazim u nedjelju i ko god s foruma bio tamo svakome cu pruzit ruku upoznat se popricat!!
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
I ja sam u nedjelju od jutra tamo. Bučo vidimo se ujutro na:icon_jook::icon_jook:
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Vjerojatno ću i ja biti tamo, pogotovo zato jer je ove godine SKOK pridružen proljetnom sajmu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh