• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački proljetni sajam 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da li bi se taj sajam mogao iskoristiti za kolektivno pomirenje i ujedinjenje .

Osobni interesi bi se mogli na trenutak ostaviti van štandova , zelenih žutih i komercijalnih okvira .

Moglo bi se taj datum datirati i i evidentirati kad dan pomirenja i ujedinjenja , rekli bi jednostavnim jezikom "zakopati ratnu sjekiru" .

Ne treba nam amblema , kapa ili prsluka , trebamo ispružiti ruku i podignuti pogled .



Da li ste spremni za to ?- ja jesam .


vaš velečasni
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja mislim da bi bilo vreme da se napkon i službeno upoznamo :)

Ne zanima me ekipa koja je otišla iz nekih svojih razloga, zanima me ekipa koja je sada tu s nama svima skupa zajedno :)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Nije tu bilo ratnih sekira što bi trebalo zakopavati, nego to sve neke sitnice, i tako reći gluposti, koje se dese između skup ljudi, koje se virtualno druže! I onda na kraju ispade, kao, neznam šta da je neko rekao, i uvredio nekoga...blabla...
Svet je prevelik...a život kratak!
To bi bio najlepši gest, da se pruži ruka, i stisak...bilo šta je bilo...:(handshake):
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
puknuti znaš da nisam tvoj fan
Ali ovaj puta SKIDAM KAPU DO PODA stvarno si me ugodno iznenadio:Kiss:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
U subotu ču bit tamo,
kako idem sa klincima i neku mehanizaciju gledat,
ako tko želi popit, poričat neka ostavi broj privatnom porukom.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Ja svakako dolazim u nedjelju jer je okupljanje najbolje prolazilo nedjeljom.Istina nemožeš svima ugodit i mislim da bi bilo lijepo da se ljudi upoznaju uživo jer tad se bolje razumiju i poslije nema trzanja i režanja a ovako samo pisanjem nemožeš pokazat osjećaj.Evo i Puknuti.Nas dva nismo baš u nekim dobrim odnosima a što kaže Šanana da je dobar.E i ja da ga vidim i porazgovaram možda bi imao puno bolje mišljenje o njemu al ovako kroz pisanje???.Bez uvreda al ja nisam nikad dobio neki pozitivan odgovor.Ok možda čovjek i jest zajebant i sve to misli u šali al ja ga nevidim već samo čitam ono što piše:drink:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Puki, svaka čast. :icon_super: :(clap):
Meni se nikad nitko na forumu nije zamjeril. Za to je, osim Vas, dobrih forumaša, zaslužno moje životno iskustvo (ipak sam po godinama među starijim forumašima) i životna filozofija. Ako mi se nešto ne sviđa, prvo preispitam svoj stav, a ako ne nađem razloga da ga promijenim, prihvatim to na kao da se pisac tog teksta na taj način šali i da nije zlonamjerno. A vjerujte mi u 99% slučajeva sam u pravu te onaj jedan posto nije vrijedan spomena.
Ne pokušavajmo mijenjati druge, mijenjajmo sebe.
Ja vjerojatno ne bum u Gudovcu pa nek bu ovo moj stisak ruke svima. :(handshake):
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
@Iwanho dobro si ovo napisao kolega.A stisak ruke primam i šaljem tebi isto:cool2:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Oficir, jel budeš dolazil na sajam da se i mi već jednom upoznamo?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ja dolazim u nedjelju i ko god s foruma bio tamo svakome cu pruzit ruku upoznat se popricat!!
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
I ja sam u nedjelju od jutra tamo. Bučo vidimo se ujutro na:icon_jook::icon_jook:
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Vjerojatno ću i ja biti tamo, pogotovo zato jer je ove godine SKOK pridružen proljetnom sajmu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh