• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gume za kombajn

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Pošto nisam našao već otvorenu temu o gumama otvorio sam novu, eto ako tema postoji neka admini premjeste temu.
Mijenjao bi gume na kombajnu, pa tko ima iskustva s tim molio bi za pomoć. Dali staviti nove dijagonalne pošto su radijalne pretjerano skupe ili tražiti polovne radijalne?
Radi se o gumama 23.1-26 i kombajnu df-u 4045h Vidio sam na takvom kombajnu svakakvih kombinacija guma pa jel bi što smetalo da se stave gore npr. 23.1-30?
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ako su priblizne po precniku i ako ti ne bi nigdje zakacale o kombajn sto ne bih moglo, i ja sam prje par dana uzeo polovne radialne 14,9 r 26 goodyerove ali me buni sto samo imaju 6 plati,. kolko bi ove dvije gume mogle da nose tereta
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Islo bi. Vidio sam da ljudi od toplinera tj 23.1-30 stavljaju na 3580 gume pa bi islo i na starlinera posto su istih gabarita. Mislim da bi ti jedino za stepenice moglo smetati posto sam vidio da ih neki skidaju a sad jel zbog guma neznam.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
moze li mi ko reci koliko se duvaju gume na zmaju 142 prednje pogonske. obe su popustile a niko nezna ni priblizno 12 platana su
 
Na vrh