• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gumice ventila za kravlje pojilice

  • Temu pokrenuo boÅ¡ko
  • Datum prvog posta
B

boško

Guest
Cijenjeni forumaši, molim vas malu pomoć-nigdje nemogu nabaviti gumice ventila za pojilice,a svaka improvizacija traje najviše dva mjeseca, pa me zanima kako vi rješavate taj problem? Napominjem da sam pitao u svakoj poljoprivrednoj apoteci, specijaliziranim trgovinama (Gumiimpex) u okolici Varaždina i svi odgovaraju da to ne drže jer im se ne isplati, imaju samo kompletne ventile. Znam za jednu trgovinu kod Križevaca da ih drži, ali mi je to malo daleko. Zna li netko koju trgovinu bliže Varaždinu koja bi to imala, npr. Ludbreg, Zelina? Trebam 4-5 komada.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dobro ti nama došao !!!! Reci koja je to trgovina pa ćemo ti kupiti i nekak dostavit naravno koja je diza odnosno gumica u pitanju ?
 
B

boško

Guest
Dobro ti nama došao !!!! Reci koja je to trgovina pa ćemo ti kupiti i nekak dostavit naravno koja je diza odnosno gumica u pitanju ?

Zahvaljujem, trgovina se zove Trgoagencija Cubinec, promjer igle ventila je 5 mm(mjesto na koje sjeda gumica). Nezgodno mi je ljude daviti time, najbolje bi bilo ako netko zna za kakvu trgovinu u blizini Vž koja bi to držala.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
O kakvim se pojilicama radi?? Dal možda o onim starim alumunijskim na uteg???
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zahvaljujem, trgovina se zove Trgoagencija Cubinec, promjer igle ventila je 5 mm(mjesto na koje sjeda gumica). Nezgodno mi je ljude daviti time, najbolje bi bilo ako netko zna za kakvu trgovinu u blizini Vž koja bi to držala.

Ja sam 3 puta tjedno u toj trgovini reci točno kaj trebaš i koliko a ostalo ćemo lako .
 
B

boško

Guest
Problem riješen, zahvaljujem kolegi Željku na pomoći.:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh