• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gumice za kastraciju

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Kliještima nategneš i staviš preko muda (ne svojih :icon_e_biggrin:) skroz do kraja.Makneš kliješta i gumica se stegne i zaustavi dotok krvi,nakon par tjedana se mudanca smanje skroz i skoro nestanu.Ja to koristio na jarićima i malim ovnovima,malo se ritaju par dana poslije toga ali se smire.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
A koliko veliki odojci moraju biti
Ja ih klasicno štrijim sa nekih 10-15 dana
Nije mi jasno jedna gumica oba jaja ili muda ili svako zasebno....

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Svinje nemožeš štrojiti sa gumicama.Kod svinja jajca ne vise dolje kao kod ovnova,telaca,jarića,konja itd..tako da kod njih to ne pali.Gumica ispadne dolje.Sa tim gumicama im možeš jedino repove skratiti,a za štrojenje bez rezanja imaš drugi način.Kliješta za bezkrvnu kastraciju.Primiš svako jajce posebno povučeš i sa tim kliještima stisneš blizu buta da prekineš dovod krvi.I to je to,treba dvoje ljudi za to.Možeš sa njima i velike neraste štrojiti,bikove,telce,ovnove,jarce,konje...sve što ima muda.Pa i zeta ako treba.Po meni je bolje od ovog klasičnog štrojenja jer prasci odmah nastavljaju jesti ko da nije ništa bilo.I nema poslije liječenja zato što je nešto ušlo u ranu pa se zagnojilo.Kliješta su zakon,a nisu skupa
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
oooo,,, jebo vas da vas jebo...takvu mi šuhvu navukoste,,,
cccc,,, sad i moja jajca hhhmmmm,,, nesmatram da su sigurna,,, jebo vas ta kliješta,,,:icon_rofl:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Nermine, neboj se. To su kliješta za brisanje dječjeg doplatka :(giggle):
A gumice su dobre i za hemoroide :icon_rofl:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Aaaa joj tebe,, ja nevolem;; da mi jaca pipa ni zlatna proteza;;; a kamoli ta kovačka kliješta;;; :icon_fU:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Ma to ti traje samo sekundu...a pamti se cijeli život :icon_madu:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
ZJ,, nije zar;;; da su te;;;; a jjjoj rano ljuta,,,pa ti to znaš,,:icon_rofl:

aaaa neka imam ja nekih stvari koje su trajale duže od tih tvojih sekundi,,,
i pamtiti ću ih i na ovom i na onom svijetu,,,,:icon_thumright:
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Može se to i ženama na jezik staviti,da se malo skrati...tak bi ja svojoj napravio :(rofl):
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Problem je taj što poznavajući žensku prirodu taj bi jezik vjerojatno ponovno izrastao u vrlo kratkom roku.I to u "poboljšanoj" verziji :icon_axe:
 
Na vrh