• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gutbrod mf70

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Hm, gledao sam, ali nema prospekta za 125ccm. Možeš ga staviti na Forum? Bio bih ti zahvalan.

Ne kužim baš taj upoad pdfova ali evo ovako...
Na tom linku koji sam ti dao nađeš dolje
"Pflegetechnik in Anlagen und Landschaft "
i odmah ispod
"Gutbrod Katalog mit 76 Seiten "
mogu ti neke stvari poslati prek maila ak mi pošalješ na PM
 
Posljednje uređivanje:

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Bok ponovo...

Evo moja masina MF70 jos ne radi...tj jos je isti problem....upalim i onda radi jeno 15-30sekundi i onda se ugusi...

Karb ociscen i postavljen na tvornicke postavke...iglica u polozaju 3, svi sarafi zategnuti skroz i onda otpuseni za 1,5 krugova....

Inace kkarb je 1/23/8 BING...

Mlaznice 120 i 40...


JEL zna netko zamjenu za ovaj karb ali da mi je neka prihvatljiva cijena oko 200kn???

THx...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
ja sma imo isti taj problem na frezi benassi talijanska marka dvotakni motor upalim je radi 10-15 sekundi pa se zagasi,ja sam isto očistio karburator sve dizne,otovrili smo motor(tata i ja) i na kraju sam je dao ča i kupio hondu četverotakni motor =) pali iz prve malo troši tiša je i radi sta je najbitnije
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Bok ponovo...

Evo moja masina MF70 jos ne radi...tj jos je isti problem....upalim i onda radi jeno 15-30sekundi i onda se ugusi...

Karb ociscen i postavljen na tvornicke postavke...iglica u polozaju 3, svi sarafi zategnuti skroz i onda otpuseni za 1,5 krugova....

Inace kkarb je 1/23/8 BING...

Mlaznice 120 i 40...


JEL zna netko zamjenu za ovaj karb ali da mi je neka prihvatljiva cijena oko 200kn???

THx...


promjeri dali si dobro stegnuo sve dizne,
pogotovo onu u koju nasjeda igla,
sličan problem sam imao ja jednom na APN-u
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Bok ponovo...

Evo moja masina MF70 jos ne radi...tj jos je isti problem....upalim i onda radi jeno 15-30sekundi i onda se ugusi...

Karb ociscen i postavljen na tvornicke postavke...iglica u polozaju 3, svi sarafi zategnuti skroz i onda otpuseni za 1,5 krugova....

Inace kkarb je 1/23/8 BING...

Mlaznice 120 i 40...


JEL zna netko zamjenu za ovaj karb ali da mi je neka prihvatljiva cijena oko 200kn???

THx...



ako te nije puno koštao,i ako imaš mogućnosti sebi nabaviti neki drugi,onda se riješi toga jer znam da su i mene iste muke mučile.sad se muči jedan moj kolega, poklonio sam ga njemu a on je mehaničar i znam da se i dalje muči sa tim idiotskim čudom od tehnike. a koštao me je.... sramota me reći.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
imali neko slike kronera tojest osovine n gutbrod terra da vidim paše li ovo čudo na mutu?


 

Najnoviji postovi

Na vrh