• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

heik

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
pozdrav forumaši ,bavim se poljoprivredom zadnje 2 godine imam 15ha zemlje i sve što proizvedem koristim za vlastite potrebe. imam krave ,svinje i utovim pokojeg bika:supz:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro nam došao!! :partyman::partyman:
Planiraš li se orijentisati na jednu proizvodnju i povećavati je? Šta si radio do prije 2 god. šta te je to navelo da se ideš baviti poljoprivredom?
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
Dobro nam došao!! :partyman::partyman:
Planiraš li se orijentisati na jednu proizvodnju i povećavati je? Šta si radio do prije 2 god. šta te je to navelo da se ideš baviti poljoprivredom?[/QUO


pa planiram podići ovu postojeću proizvodnju. a do prije 2 god. sam vozio kamion, a da se bavim poljoprivredom me navelo to što je firmi di sam radio bilo sve manje posla a i novaca a presudila je jedna nezgoda koja se desila mom ocu, on je inače radio poljoprivredu,i zbog nesreće je bio izvan pogona neko vrijeme
 
B

bosniahos

Guest
.

Pozdrav,dal je kod vas bio onaj bal na konjima maškare.Prolazili smo e sad jel baš tvoje mijesto ili niže.To nisam vidio nikad a ženskinja na konju sva nakinđurena svaki je gledal,širom otvorenih oćiju.
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
Pozdrav,dal je kod vas bio onaj bal na konjima maškare.Prolazili smo e sad jel baš tvoje mijesto ili niže.To nisam vidio nikad a ženskinja na konju sva nakinđurena svaki je gledal,širom otvorenih oćiju.[/QUO




pokladno jahanje, da održava se to u mom i okolnim selima,ako si prolazio 20.02 taj dan je bilo u mom selu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh