• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hello

  • Temu pokrenuo Rum-Surfer
  • Datum prvog posta
R

Rum-Surfer

Guest
Pozdrav svima, ime mi je Goran i da budem potpuno iskren tu sam ponajprije zbog malih oglasa.
No, vidim da ima i par zanimljivih treadova na ovom forumu tako da mislim da cu ipak pregledavati i ostalo.
;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošao.........:partyman::partyman:
 
B

bosniahos

Guest
Ma daj

Svaka prizna prije ili kasnije samo što.Nema veze dobro došal.Ima dana kada neznam šta da radim zbog te la la la zbog te fukse što mi stvara bol .HAHAHAHAHAHA
 
G

GROF

Guest
., lpi TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., forum je šarolik., predpostavljam da za svakoga ima nešto., ki je ovde došal?, retko da se ni ki uvatil kojekakove poljoprivrede., ako zagrizeš?, negine TI zeka - peka se poljoprivredom!.- ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh