• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulika 4506

TnT

Novi član
Tu od
21 Stu 2020
Poruka
8
Pozdrav svima
Na 4506, primijenjeno ulje hidraulike, nova pumpa, filteri, gumice razvodnika, mandjeta klipa. Hidraulika uredno dize, ali nakon nekog vremena, ulje se jako zagrije i cuje se zujanje. Da li netko ima ideju sta bi moglo biti?. Nisam jedino vadio sigurnosni ventil. Da li je do njega?
 
Posljednje uređivanje:

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
722
I meni se nekad čuje, pomjerim rucicu kipe, naprijed-nazad pa zvuk prestane. Nisam zaključio do čega je. Prije 4 godine sam sve izmjenio i dvoradni dodao. Neki dan mi počeo cupkati. Sada ponovo sve raskopati.
 

Franjo g

Novi član
Tu od
5 Lis 2021
Poruka
1
Pozdrav svima
Na 4506, primijenjeno ulje hidraulike, nova pumpa, filteri, gumice razvodnika, mandjeta klipa. Hidraulika uredno dize, ali nakon nekog vremena, ulje se jako zagrije i cuje se zujanje. Da li netko ima ideju sta bi moglo biti?. Nisam jedino vadio sigurnosni ventil. Da li je do njega?
Pozrav ja trebam promjenit gumice na razvodnik samo me zanimaju mandjete na klip jel moze koja iformacija i slike jer mi cuka hidraulik Lp
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Molim za pomoć
Torpedo 48 Adriatik
Problem je hidraulika, ponekad diže sa zakašnjenjem 4-5 sekundi a nekad uopšte ne reagira na dizanje.
Promijenjeno je ulje -motorno
Ima hidraulični volan i kipanje koje radi normalno.
Na šta bi trebalo obratiti pozornost?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Jel drži dobro teret, bez cupkanja?
Ima razvodni ventil ispod pumpe pa bi on mogao stvarati problem.
Probaj prilikom dizanja malo smotati volan pa dal će onda reagirati prije.
Provjeri u kakvom je stanju ulje odnosno usisni filter hidraulike!!
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Pozz
Gumica na ulazu u razvodnik je bila problem.
Najzanimljivije je da diže sa zakašnjenjem od 5 sekundi.
 
Na vrh