• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

HMT 2511, 3511 (licenca Zetora)

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Nadjoh oglas ,98 god. 1900 rs. cijena 4800 eura.To je navodno Indisku traktor koji je radjen po Zetor licenci.
Rodjak mi obozava Zetore ali mu treba neki mali samo sa sijanje i spricanje,posjeduje 6011 (ako se nisam zeznuo u oznaci)i prezadovoljan je sa njim,dali sto ovo valja i dali je cijena dobra?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da to su traktori rađeni po licenci zetora!
Ali ti preporučam ako češ kupovati kupi Zetora!
 
R

Ratarko

Guest
Obrisan neispravan link.

Ovaj TRANTOR im je naj KUUUUL :lol:

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
Bože....

Å to je :lol: :?:
Nešta si zanijemio :wink:

Trantor je baš dobar , al zamalo :lol:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
To vam je traktor za f disko.... :eek:). Još samo neonka, Woofer i eto ga hehe
 
B

Bobo

Guest
Je, trantor je preteca fastracka, i fastrack je po njemu i napravljen...

Primarna djelatnost mu je bilo transport velikih tereta, velikim brzinama, ono sto je fastrack danas, trantor je bio u svoje vrijeme... Dobar na cesti, ne tako dobar u njivi...
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
HMT 2511,3511 (licenca Zetora)

Nadam se da ova tema spada tu, ako nespada može ić u Ostale traktore.
Ima li netko iskustva s tim Indijcima, kakvi su?

Danas sam gledao jedan 3511, mislim 95to godište, 380sati ima, al sav masan po motoru.
Gazda je žurio k doktoru pa ga nismo stigli ni upalit, samo sam bacio pogled na njega.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Nadam se da ova tema spada tu, ako nespada može ić u Ostale traktore.
Ima li netko iskustva s tim Indijcima, kakvi su?

Danas sam gledao jedan 3511, mislim 95to godište, 380sati ima, al sav masan po motoru.
Gazda je žurio k doktoru pa ga nismo stigli ni upalit, samo sam bacio pogled na njega.

Neznam kak je s dijelovima, jer se traktori više ne uvoze.
Drži se ti onoga Universala ;)
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Moj rođak je imal HMT naivno ga je kupio malo radnih sati dobro je izgledal... E onda kad je trebal filter za ulje, ne da ga nema nego nepaše od ničega. Tek se onda raspital za djelove, nigde niš. Prodo ga jedva :!: Djelovi su slični zetoru ali nepašu
 
L

ler

Guest
pozdrav imo sam HMT 3511 95god 1030rs to nije čak ni kopija zetora izrađen je od nekvalitetnog materijala a o rezervnim dijelovima da ne pričam
 
I

Ivo3

Guest
daj se kani tog hmt-a ak oćeš kvalitetu i dostupne dijelove iz svakog mjesta u zemlji kupi zetora .taj indijac nije ni 1% zetorove kvalitete
 

Najnoviji postovi

Na vrh