• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

holder- instalacija

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
ima moj prijatelj traktorek holder, vinogradarski, mali 30 konja...
da li bi se gde mogla naći shema elektroinstalacija za to jer hoće složiti struju, za sad je kupil samo lampe i žmigavce, kable još nije
Ili bi bilo bolje kupiti kabla i nekaj improvizirati?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Mislim da je najpametnije prekopirati neku instalaciju ili ju (pošto ide komplet nova) složiti iz glave.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislim da je najpametnije prekopirati neku instalaciju ili ju (pošto ide komplet nova) složiti iz glave.

Nacrtaš na papiru kaj gdje treba biti od potrošaća pa odlučiš kaj budu palili prekidaći a kaj bude preko brave i kreneš od alternatora do akumulatora od akumulatora do anlasera debeli kabel na automat od automata žicu do brave odbrave na osiguraće i od osiguraća na potrošaće dva do tri sata i dvije tri pive ili gembaća i gotov posel .:icon_razz:
 
Na vrh