• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

honda f 800

brum

Novi član
Tu od
2 Sij 2012
Poruka
13
Jel netko zna kakav je prenos sa motora na mjenjač
kod honde f 800?
 

brum

Novi član
Tu od
2 Sij 2012
Poruka
13
Klinasti remen

dobro klinasti remen, a jel ima jedan remen i kako prebacuje sa puža na kornjaču i obrnuto, ja imam f620 i moram ručno prebacivati remen sa jedne na drugu remenicu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,795
dobro klinasti remen, a jel ima jedan remen i kako prebacuje sa puža na kornjaču i obrnuto, ja imam f620 i moram ručno prebacivati remen sa jedne na drugu remenicu?
Nemam pojma, a za koje radove treba uopče koristiti puža?
 

brum

Novi član
Tu od
2 Sij 2012
Poruka
13
Nemam pojma, a za koje radove treba uopče koristiti puža?

ma ja sam dodao još jedan par remenica za transport puža nekoristim,ja mislim da je to za vučnu frezu al ja je nemam.
imam zeca i još bržeg zeca pa sam mislijo napravit tak da nemoram uvjek gasit motor i premještat remen ručno nego, kao štoje na f 800 samo što neznam kako je nanjoj.
ali mislio sam staviti dva remena na svaku od remenica i dva španera, mislim da bi moglo tako nekako biti i na f800...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,795
Imaš kakve slike tih dodatnih remenica?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,795
Da, videl sam te slike ali zaboravio :madmana:
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
kako se dodje do tih albuma?
nadjoh,sorry...
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,489
Stavi par slikica kako si riješio (rotacionu kosu na prednjem kraju ) ?:confused:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,489
Da li si sam napravio rotacionu ili si preuredio neku drugu. Kako se ponaša u radu ?
 

brum

Novi član
Tu od
2 Sij 2012
Poruka
13
Sam sam napravio.. samo prvo sam napravio sa sanicima i kutijom kao original ali vislja pa mi se stopala.. onda sam stavio dole kopirni tanjur i skinio kutiju.. i ide super.. kosim 2 ili 3 brzinom sa 2/3 gasa.. jedino sto bi napravio da pravim ponovno napravio bi sa 2 tanjura.. jer ovako je malo gadno kad pravis prvi otkos.. jedan tocak ti gazi i slaze ti travu na nepokosno.. al sve u svemu za moje potrebe je i ovako sasvim ok. ;)
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,700
Kako slaže travu na nepokošeno, jesi probao u kontra smjeru kositi?
 

brum

Novi član
Tu od
2 Sij 2012
Poruka
13
Slozi red.. I npr kad se vracas onda preslozi na otkoseno.. Ako si to mislio:)
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,700
Mislio sam npr, ako si krenio kositi sa vanjske strane parcele i onda drugu stranu i tako u krug, da sad probaš kontra smjer.
Ako si npr. kosio u smjeru kazaljki na satu, da sad probaš obratno od smjera kazaljki na satu.

Ili ako si kosio obratno od smjera kazaljki na satu, da sad probaš u smjeru kazaljki na satu.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,700
Ljudi jel ima neko za F-700 platine i kondenzator, treba mi za prijatelja.
Ili da znate ko ima .
Pišem ovdje da neotvaram novu temu.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,700
Inače našao je na jednom mjestu, čovjek traži 500 kuna malo mu je puno, a nevoli se cjenkat, hehe.

Dali možda odgovara od neke druge honde, ili od nekog auta možda za tu f-700?
 

Najnoviji postovi

Na vrh