• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Honda FR750

Corto

Novi član
Tu od
20 Velj 2023
Poruka
9
Pozdrav,
u potrazi sam za kopačicom, prvenstveno za okopavanje oko voćaka, i gledam za F6xx radi bočne spojke.
Ali slučajno naletim na FR750.
Koliko vidim vučna freza je fixno spojena, i nije predviđeno skidanje, a samim time nisu predviđeni ostali dodaci (kosa, plug,...). Meni to nije kritično, ali tko zna u budućnosti da li bi mi možda zatrebalo....
Isto tako, piše da ima blokadu diferencijala, i ne vidim poluge za bočne spojke..... nisam siguran koliko je to efikasno kao bočne spojke na F6xx/560?
Ovdje na forumu nisam našao ništa o FR750.... vjerovatno ih nema puno jer je cijena skoro 4t€...
Što mislite koliko bi mi taj stroj odgovarao za oko voćaka i nešto vrta?
Hvala
 

jannickz

Novi član
Tu od
26 Ožu 2024
Poruka
5
Odluka o tome koji model je bolji za vas ovisi o vašim individualnim potrebama i preferencijama. Ako vam je prioritet maneevrisanje i mogućnost korištenja različitih dodataka, F6xx model je bolja opcija. Ako vam je prioritet snaga i praktičnost, FR750 model je bolja opcija.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,564
Za oko voćki i ne bi bila baš efikasna. Koliko se vidi na ovom videu to je freza i nema mogućnost drugih priključaka. Pošto je to novi model ja nemam drugih saznanja osim onoga što nudi Google. Specifičnost je da se noževi freze vrte unazad.
 
Na vrh