• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,094
Već duže vrijeme razmišljam da li napisati svoje mišljenje glede ovakvih tema kojima po meni nije mjesto na poljoprivrednom forumu.
Iz samog naziv "poljoprivredni forum" bi trebalo podrazumijevati da se tu piše o temama koje muče one koji se bave poljoprivredom ili šumarstvom. Na žalost ovo se sve više pretvara u nešto što nema veze sa time.
Nije mi jasno zbog čega se na forum o poljoprivredi javljaju oni koji pišu o sasvim drugim temama. Nije meni da sudim da li su pametne ili ne. To prosuđuje svatko ponaosob.
Muka mi je kad na ovome forumu čitam o Putinu i sličnim bolesnicima, a ne o savjetima koji se odnose na poljoprivrednu proizvodnju i održavanje mehanizacije koja se u njoj koristi.
Zamislite na što bi se forum pretvorio da svatko od nas zloupotrijebi pravo da piše o bilo čemu i da otvori svoje teme na forumu, kao što se desilo u nekoliko slučajeva.
O slučajevima podbadanja na nacionalnoj osnovi da i ne govorim. To je ispod svake ljudske razine.
Vidim da i nekim drugim članovima to smeta, a neki od njih su i prestali biti aktivni.
Nadam se da se to neće dalje širiti, a i ja ću ponovno preispitati svoje pisanje i dobro razmisliti o njemu.
Svako Vam dobro želim.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E jeebiga kolega plus,jos ne shvacas da kad se dva svadjaju treci se smije,to bijase u Yugi kao i sada u Ukrajini.I tada i sada ginu Slaveni i to sve planski ,no razlika je ogromna,Vladek je to shvatil i bude tomu stal na kraj.Samo da znate veliki brat sve pamti sto pisete i govorite,nemojte poslije nismo znali.
Uvijek sam govorio,hrabro,jasno i glasno,podrzavam bracu Slavene ma gdje god bili a pogotovu ak Hotelu pili. :ppozdrav: 👨‍🌾

ps.kolega plus,velika vecina svijeta zeli i ima partnerstvo s Vladekom,v kojem ti filmu zivis,osim toga pogledaj prosvjede na zapadu,sta ljudi traze od svojih zlocinackih vlada,nije valjda da si i ti plenkovicko ponosni,imal sam drugacije misljenje o tebi
 
Posljednje uređivanje:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,094
Napisao sam prvenstveno onome/onima koji imaju svoje teme koje nemaju veze sa poljoprivredom, a posebno onima koji na forumu spominju putina u pozitivnome smislu.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,738
Ovo su ti "ostale bajke", pogledaj ponovo naslov teme, a u pojedinim životnim bajkama pojedinci imaju tuđe, sve dotle dok ne dobiju po prstima...
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
Kad smo kod orgija, istrazivanje na zapadnoj razini, EU, USA je pokazalo da milenijalci upraznjavaju puuuuno manje te aktivnosti nego sto su upraznjavali njihovi roditelji u tim godinama. Stoga je jedna firma napravila cips sa okusom ckapi. :hahah: Ja se smijem, a istinu govore. 25 godina, vec mjesecima nemam zensku niti imam potrebu za njom. Sve su to kosceji krivi.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,738
Kud plovi "ovaj brod", ovi što kleče :unsure:? Čime se "to naše društvo" zapravo bavi?
Jasno mi je da je u Iranu ženama postalo teško, jako teško, ali što u HR fali ovima. Da nisu malo previše besposleni, a zemlju se priča nema tko obrađivati...
0b298a66-d9bf-428e-96f6-80bd0b63e8e4.jpg
Sliku sam posudio: Još samo Hrvatska želi biti Iran
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,738
Vrlo poštovani kolega @Viduka OPG , ti koji kleče na javnom gradskom trgu, mogli bi klečati u svojoj crkvi (zgradi), kao što recimo "sve rjeđe ja napravim", razlozi sad nisu bitni. (Usprkos tome ja sebe smatram nekakvim normalnim vjernikom.) To je moj osobni stav.

Istovremeno nam je još u sječanju ova "komedija": Razriješen svećenik zavodnik iz Sikirevaca? Župnicima poručio: "Molite se za mene".
Sve dotle dok su "ispred nas takve moralne vertikale", nemam previše razloga niti volje po njihovoj želji, komandi, nalogu "klečati".

Iako, nikada mi Vi poštovani kolega ne budete možda povjerovali u to, koliko sam puta znao završiti svoj težak i naporan dan s vrlo jednostavnom rečenicom "sebi u bradu": Hvala ti Bože za ovaj dobar i spješan dan... Nikada ne budete možda povjerovali u moju "iskrenu zahvalnost" što su se neki događaji u mojem životu zbivali tako - kako se jesu događali, ali ne postoji nikakav razlog da ja time "opterečujem" javnost i cijeli svijet.

Nešto drugo je borba ovih potlačenih žena u Iranu. U HR nitko nije vjerski potlačen imamo slobode kakve drugi ne mogu niti sanjati.

Trebaju se mnogi od tih koji kleče primiti običnog, korisnog posla, a ne obigravati oko crkvenih i društvenih jasli i koje kakvih sisa koje sišu...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,738
E jeebiga kolega plus,jos ne shvacas da kad se dva svadjaju treci se smije,to bijase u Yugi kao i sada u Ukrajini.I tada i sada ginu Slaveni i to sve planski ,no razlika je ogromna,Vladek je to shvatil i bude tomu stal na kraj.Samo da znate veliki brat sve pamti sto pisete i govorite,nemojte poslije nismo znali.
Uvijek sam govorio,hrabro,jasno i glasno,podrzavam bracu Slavene ma gdje god bili a pogotovu ak Hotelu pili. :ppozdrav: 👨‍🌾

ps.kolega plus,velika vecina svijeta zeli i ima partnerstvo s Vladekom,v kojem ti filmu zivis,osim toga pogledaj prosvjede na zapadu,sta ljudi traze od svojih zlocinackih vlada,nije valjda da si i ti plenkovicko ponosni,imal sam drugacije misljenje o tebi
Tek sad sam pročitao ovaj tekst namijenjen meni osobno.
@hotela uvijek su se našli neki u povijesti koji su surađivali sa ratnim zločincima, ili ih javno podržavali. Vidim da si se ti svrstao na stranu Putina, sada dok napada tuđu suverenu zemlju, koji si ti lik 😖 :cry:.
Slažem se da večina svijeta želi "normalno" partnerstvo s Rusijom, bilo u vidu trgovine, razmjene znanja, pameti, bilo čega, ali podržavati nekog tko je svojim glupim potezima agresije na Ukrajinu unazadio cijelu Europu, pa i veliki dio svijeta, to mora u osobi postojati nekakav poseban poriv, kemija u mozgu, ne znam što drugo napisati.
Znači po tvojem i mišljenju tebi sličnih pristaša Putin smije raditi što mu se prohtije, a svi drugi moraju klečati pred njim jer maše "nuklearnom silom", ma daj odjebi i ti i Putin, dosta više takvih sranja. Nek stisne taj gumb i nek čeka povratne informacije, pa neka se svijet provjetrava od takvih vladara, narednih 1000 godina ili više...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,738
Naravno da sam za Putina a ne truli zapad,ti imas svoje misljenje,ja ga postivam ti pusti moje na miru.Ako zelis ljudsku raspravu pozovi me na gemist ili ja zemem svoju hotelu.
Evo ti lajka istomišljenik @LAKI, pa razgovaraj s njim do mile volje o Putinu.
Ja i dok pijem biram što pijem i s kim pijem.
Obzirom da sam ja pristalica trulog zapada, a ne "naprednog" Putina, ne preostaje ti drugo nego razgovaraj ti sa svojim istomišljenicima - ja ti to definitivno nisam.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh