• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hrvoje traži partnera - ovo zvuči loše znam

  • Temu pokrenuo hrvojexyz
  • Datum prvog posta
H

hrvojexyz

Guest
Ha ha
DAkle moje ime je Hrvoje , imam (tj obitelj ima ) zemljište u Rugvici kod ZAgreba, nekih 3ha, i muci me to sto godinama stoji iskoristeno.Nasao sam par kultura za koje mislim da imaju perspektivu, prvenstveno mislim na ljesnjake , pa u principu trazim neku vrst partnerstva .
Ma zapravo nije tolko kultura ni bitna , samo da se radi nesto..

Nadam se ugodnom druzenju , vec sam bio registriran na forumu ali me valjda zbog neaktivnosti izbrisalo.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Lijep pozdrav i zaboravi partnerstvo uhvati se sam posla ili si sa partnerom u banani...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
bit ću ja partner, moja pamet a tvoje zemljište, lova i rad...:lol:
i naravno fifti-fifti dijelimo zaradu, ali ne i troškove...
 
Z

zeleno zagorje

Guest
bit ću ja partner, moja pamet a tvoje zemljište, lova i rad...:lol:
i naravno fifti-fifti dijelimo zaradu, ali ne i troškove...
eee darijus lukav si ti, al trbal si to malo blaže opisati, da ljepše zvuči ova tvoja smicalica,najprije moraš sve ljepo upakirati a tek onda prodavati, jesi sav si vraži:axe:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pozdrav i dobro došao !!
Ha ha
DAkle moje ime je Hrvoje , imam (tj obitelj ima ) zemljište u Rugvici kod ZAgreba, nekih 3ha, i muci me to sto godinama stoji iskoristeno.Nasao sam par kultura za koje mislim da imaju perspektivu, prvenstveno mislim na ljesnjake , pa u principu trazim neku vrst partnerstva .
Ma zapravo nije tolko kultura ni bitna , samo da se radi nesto..

Nadam se ugodnom druzenju , vec sam bio registriran na forumu ali me valjda zbog neaktivnosti izbrisalo.

misliš NE iskoristeno ;)

Mani se partnerstva nema tu sreće, počni sam prvo na malo a onda polako proširuj proizvodnju. Ne moraš odmah zasaditi svih 3 ha, nego samo jedan manji dio pa kad stekneš iskustvo stim onda proširuj kako i koliko budeš u mogućnosti.
Možda ti pomogne i da "prelistaš" malo forum pa da vidiš šta bi ti bilo najbolje za početak, nešto što nije zahtjevno ili ne traži velika ulaganja i slično. Uglavnom što god da izabereš, ipak gledaj da u posao ulaziš sam, partnerstva izbjegavaj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh