• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

hrvoje999

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sad kupi IMT-a :D
treba malo više mujota u ovoj državi :lol:, još nismo probili rekord...
bar tak jaca veli, kupuju se auti ko ludi kod nas, znači, nema krize :lol:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Pratim iz prikrajka Tvoju aktivnost, vidim da sada tražiš i plug za mašinu.Ma bitno je da se radi,sad koji je traktor u pitanju manje-više, samo da se ne kvari.Samo napred valjda će doći i bolja vremena pa da možeš kupiti Vladiku radi gušta.:p
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Heh Vojvodjanin,špijuniraš ti,ha?Sunce ti kalajsano!Jbg,tak se potrefilo i kupili IMT-a.Ma bitno da se radi.
Pozdrav i tebi imenjak!
@josix:ja se borim protiv krize,kak si rekel tak i kupil,IMT na dvorišću.Hmm,nije ti loša ova ideja s Kosoricom.Možda da ju denemo između dva traktora pa da vidimo koji je jači?Ili bi poslužila za top link,možda kod oranja jer ona sve fino regulira,to bi bila prava plivajuća hidraulika na bilo kojem traktoru.
Pozdrav!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Heh Vojvodjanin,špijuniraš ti,ha?Sunce ti kalajsano!Jbg,tak se potrefilo i kupili IMT-a.Ma bitno da se radi.
Pozdrav i tebi imenjak!
@josix:ja se borim protiv krize,kak si rekel tak i kupil,IMT na dvorišću.Hmm,nije ti loša ova ideja s Kosoricom.Možda da ju denemo između dva traktora pa da vidimo koji je jači?Ili bi poslužila za top link,možda kod oranja jer ona sve fino regulira,to bi bila prava plivajuća hidraulika na bilo kojem traktoru.
Pozdrav!

ne bi ja jacu blizu poljoprivrede, uvenulo bi lišče na svim sortama biljaka od same pojave dotične, a kamoli da progovori kaj ... ode sve u nepovrat... kontaminirano tlo i nepodobno za rast biljaka narednih 1000 godina...

:lol:

nego, bitno da stroj radi, da ima djelova na kiosku, i da ti ih kaj manje treba...
kaj manje dodatne opreme na stroju, to imaš manje za popravljat...
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Koje skupe plugove?Gledam kak da dome sklepam čim više da ne moram kupovat,bem ti keš!
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Same prodan odavno,da samo znaš kakvi su to kupci bili.V 19 i 30 ga je on po mraku neregistriranog 50 km vozil.Da popizdiš od smeha.Ko da su dečki iz šume pobegli.A možda i jesu.Ko će ga znat.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Znači Ti dobijaš Vladiku, a Malirus frezu, ako sam dobro shvatio.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
I onda neš pil!Danas me ljubazna gospođa iz :::::::: banke nazove i veli mi da se moram javiti u poslovnicu da mi odrede dozvoljeni minus,gamad!Godinu dana sam bez primanja,a oni meni uredno vode račun za 60 kuna mjesečno na kojem neznam kaj vode,jer nema nikaj i k tome moram plačati ratu sa osiguranjem kredita koji gle čuda više ne pokriva to kaj sam ja dobil otkaz,a jako su bili ažurni kad su imali tu akciju.Dobro pregrmim ja to sve,a sutra kad odem v banku baš me interesira kakvi budu rezultati.Sve mi se čini da nebum na kraju imal love ni za kršinu kupit.Eh kaj ti je život!Najbolje se :drinkers: pa onda :evil: zatim ih :axe: te potom :gitarist: i :partyman:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
ZJ izvini za slike,al danas nisam nikm mogel.Jedino de sam bil je dom zdravlja.Kad bum v mogučnosti poslikam ti pumpu.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću!., lipo TE za čitat i forumskog prijatelja imat!!! ...

., eh da, čekamo tvoje slikice makina i dobri komentara., ...
., već si dugo vodeka., pa svako dobro želim i dalje, pišemo se ...
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Hvala svima za čestitke,evo sad baš došel doma s terena pa da malo provjerim kaj se događalo dok me nije bilo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh