• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

HUNGEXPO-Budimpešta

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
29.1.2011
Evo i koja sličica i iz inozemstva tocnije iz budimpeste sa poljoprivrednog sajma















 
Posljednje uređivanje:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ovo je zbilja dobro imam osječaj da je ponuda bolja nego u gudovcu ili su to neke nove inovacije
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Svaka cast za slike! Reci mi kakve su cijene u madjariji, kao kodnas, vise ili nize?
Mislim na strojeve naravno a ne na spek, salamu, pizzu i Colu
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Cijene su bile stavljene na svega par strojeva i to je otpriilike bilo kao i kod nas,a za traktore i kombajne nemam pojma nitko ne prica engleski tako da se nisam trudio bas saznat.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sav uslikani materijal +5 jedino ona slikica gdje ona hostesa ta je čista10ka,zgodan sajam pošto je u natkrivenom prostoru
 
B

BAGERISTA

Guest
E ova hostesa,,,,je ko avion..............:prayer::prayer:više mi nije ni zanimljivo,,,iza ništa,,,jer oči otišle ko na magnet...:lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Moren mislit,,,,,,,,,,,,,niš rokni sliku,,,,,da se i mi nagledamo,,,,mada je u živo slađe..:weedman::weedman:
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
da,da....samo gledajte tuđe, ko da ono doma niš nevalja....eh kad nemožmo imat po nekoliko...
 
Na vrh