• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann XT 105 problem

I

ijurinec

Guest
Traktor Hurlimann XT 105, star 3 godine, ima 1360 sati rada. Traktor je 6 cilindričan obični motor sa elektronskim ubrizgavanjem goriva. Troši plavi dizel.

Problem o kojem se radi je; traktor dimi crni dim samo u petoj brzini. Dimi pod opterećenjem (sa punom prikolicom) ili bez opterećenja. Problem je samo u petoj brzini, te ni u jednoj drugoj.

Zvao sam glavnog revizora za traktore SDF, ali se nitko nije odazvao.

Molim za bilo kakav savjet, preporuke... One koji se vide u ovom problemu, a i ostale.
Koje su moguće greške u ovom problemu i slično, te što je za činiti dalje! :?

Hvala! :)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Majku mu kako samo u petoj :scratch :scratch
Ima naš administrator Mario brata blizanca, Lamborghinija 105, pa će se javiti, možda je imao sličan problem...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
M.M. kaže:
Majku mu kako samo u petoj :scratch :scratch
Ima naš administrator Mario brata blizanca, Lamborghinija 105, pa će se javiti, možda je imao sličan problem...
Ne, njemu je u 5-toj ružil auspuh ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ijurinec kaže:
Traktor Hurlimann XT 105, star 3 godine, ima 1360 sati rada. Traktor je 6 cilindričan obični motor sa elektronskim ubrizgavanjem goriva. Troši plavi dizel.

Problem o kojem se radi je; traktor dimi crni dim samo u petoj brzini. Dimi pod opterećenjem (sa punom prikolicom) ili bez opterećenja. Problem je samo u petoj brzini, te ni u jednoj drugoj.

Zvao sam glavnog revizora za traktore SDF, ali se nitko nije odazvao.

Molim za bilo kakav savjet, preporuke... One koji se vide u ovom problemu, a i ostale.
Koje su moguće greške u ovom problemu i slično, te što je za činiti dalje! :?

Hvala! :)

Znaci tvoj uvjek dimi, to mi zbilja nije jasno, da li si provjerio ventile?? Da nisu oni dobro podešeni dimio bi uvjek valjda.
Moj lambo dimi pod opterečenjem dok ubrzava, al kad nabere i vozis se nista ne dimi. Kod ubrzavanja dost dimi.
Ima 5000 sati i ne trosi nimalo ulja motor, tak da to dimljenje me ne dira ni najmanje.
 
I

ijurinec

Guest
Evo odgovora na problem. Došli su dečki iz SDF-a konačno. Problema je brzo riješil. Problem je bil u regulatoru goriva. Malo se raštimalo. Al sad je sve ok. :D
 
T

Trgo-gea

Guest
Pomoć

Traktor Hurlimann XT 105, star 3 godine, ima 1360 sati rada. Traktor je 6 cilindričan obični motor sa elektronskim ubrizgavanjem goriva. Troši plavi dizel.

Problem o kojem se radi je; traktor dimi crni dim samo u petoj brzini. Dimi pod opterećenjem (sa punom prikolicom) ili bez opterećenja. Problem je samo u petoj brzini, te ni u jednoj drugoj.

Zvao sam glavnog revizora za traktore SDF, ali se nitko nije odazvao.

Molim za bilo kakav savjet, preporuke... One koji se vide u ovom problemu, a i ostale.
Koje su moguće greške u ovom problemu i slično, te što je za činiti dalje! :?

Hvala! :)

Evo ti broj mojega servisera Hurlimann traktora pa ti on mozda može pomoći.
095 2222 102
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
evo i kod mene problema na hurlimannu, u pitanju je xa86, dok ga upalim odmah ode u iberturažu, pomagajte ako tko zna sto ga muci
 
Na vrh